הכנת מצגות

מבצע מטורף! מצגת עם סריקת תמונות עתירת אפקטים החל מ-499 ש"ח בלבד!

הפקת מצגת תמונות

הפקת מצגת מרגשת ליום הולדת בחברה נעשית במלוא תשומת הלב תוך מתן דגש על כל תמונה ותמונה וכל פרט הקשור לכוכב האירוע כדי להשיג את מירב האפקט.

אנו בחברה שמים דגש על מקסימום תוצאה ושואפים יחד לעמוד בציפיות. כי הפקת מצגת לימי הולדת זה איכות ושרות באהבה ללא שום פשרה. במצגת ליום הולדת, אנו אוספים חומר ומשלבים המון אפקטים למצגת על מנת לתת חיים לתמונות ולעשות מצגת מעניינת וחדשנית.

תהליך הכנת המצגת

איסוף החומרים מתמונות מהלידה ועד התקופה הנוכחית הינו תהליך מרגש הנותן תחושה של לידה מחדש אנו מכינים מצגת לימי הולדת לכל הגילאים!

הכנת המצגת ובחירת המוסיקה נעשית בתיאום ובהסכמת המזמין. המצגת תכלול אפקטים, כתוביות ומוסיקה מרגשת בשילוב אנימציות. המזמין יאשר סופית את המצגת לפני הצגתה הסופית ובכך נוודא שעמדנו בציפיות. אנחנו מצויידים במקרן ומסך על מנת להקרין את הקליפ ביום האירוע לשביעות רצונכם.

איש צוות מקצועי צמוד ילווה אתכם בכל מהלך האירוע על מנת לתת מענה לכל בקשה או סוגיה.

חייגו עכשיו:

אורית 050-8546680 | 050-6918572

אנחנו כאן כדי להפוך את האירוע שלך לבלתי נשכח!

הכנת מצגות

עוד בנושא

השכרת מקרן תל אביב
השכרת מקרן תל אביב

השכרת מקרן תל אביב נדרשת עבור אירועים מגוונים. כך, לפרטיים ואישיים, לעסקיים, ציבוריים ומוסדיים ואחרים. מקרן בתוספת מסך או בלעדיו נועד להעברת תכנים מצולמים שונים.

קרא עוד »
הפעלות המותאמות לגיל 9

הפעלות לימי הולדת לגיל 9 משדרגות את האירוע החשוב בחיי החוגג. ניתן למצוא מגוון הפעלות ולבחור כמה מהן או את כולן. הפעילות המיוחדת מוסיפה עניין 

קרא עוד »
דילוג לתוכן