השכרת מקרן בחולון

גרים בחולון והסביבה? באמצעות השכרת מקרן, תוכלו לשדרג מסיבה, צפייה בסרט ומסיבת קריוקי לחוויה בלתי נשכחת!

טרנד הקריוקי, תפס חזק הרבה ישראלים. כמעט בכל מסיבה ניתן למצוא קריוקי. במידה ואתם מתכננים מסיבה, כדאי לחשוב על השכרת מקרן בחולון, מה שיגרום לכם לחיסכון, כאשר השכירות על המקרן הינה זניחה ומחושבת על פי יום השכרה. יש לברר מה הגודל המתאים של המקרן, כך שתדעו איזה סוג עליכם לשכור. כדאי שתאמרו לבעל חברת השכרת המקרנים, איזה סוג של מסיבה ואילו תכנים אתם מעוניינים להקרין באמצעות המקרן, מה שיגרום לו לבחור נכון את המקרן שיהיה מיועד למסיבה הפרטית שלכם. לדוגמא, קיים הבדל בין מקרן שאמור להקרין סרטים או שידורים מהטלוויזיה, לבין מקרן שמיועד לקריוקי או למצגות של תמונות, הרצאות וכדומה.

באמצעות מקרן, ניתן להקרין מצגות ליום הולדת, כך שיגרמו להפתעה נהדרת לחוגג האירוע. כדאי לערוך מצגת זו באופן מקצועי, כאשר יהיו משולבים בה תמונות מתקופות שונות וכן, קטעי ווידאו מאירועים חשובים ומשמעותיים בחייו של החוגג. נהוג להוסיף מוסיקה מתאימה, ברכות וכתוביות היתוליות יוסיפו למצגות ימי הולדת ויגרמו להומור ועניין רב בקרב המוזמנים.

מצגת מפתיעה גם לבת המצווה – מילדה לנערה

כאשר נערוך מצגת לבת מצווה לבת שהפכה מילדה לנערה, כדאי כי נאסוף את כל התמונות המיוחדות ורצוי שכלת בת המצווה תבחר אותן בעצמה. יש לתת לה להחליט, אילו תמונות יפות ומה האירועים שהיו משמעותיים בחייה. תוכלו אף למצוא קטעים שונים מתחביביה של הנערה ולשלב אותם בקטעי הוידיאו או התמונות ובאמצעות כתוביות מתאימות וקלילות לתעד במצגת כל תמונה או קטעי וידאו. זה החלק המעניין של בת המצווה וכדאי כי המצגת תהיה ערוכה באופן שיהיה מסקרן ויספר יותר על אורח חייה של הנערה מינקות ועד בגרות.

הוא נולד לכם ממש לא מזמן, קולו פתאום הפך לעבה יותר, הוא גבה וכבר עבר אתכם בקומתו והנה אתם כבר סוגרים לו אולם לאירוע כדאי כי תערכו עבורו מצגת לבר מצווה שתהיה ערוכה באופן מקצועי באמצעות מכלול תמונות וקטעי ווידאו. רבים מהנערים משחקים כדורגל, כדורסל ונמצאים אפילו בנבחרת מסוימת. תיעודים אלה, יהיו מעניינים ויש להציגן בדר נכון, כאשר מתחילים את המצגת מתמונת הברית ועד לאירוע עצמו.

כך היינו – מצגת לגיל 60

ישנם ימי הולדת שהם כל כך חשובים, כמו למשל יום הולדת לגיל 60. הילדים, החברים, הנכדים והבן או בת הזוג, עורכים לרוב מסיבת הפתעה, כאשר יהיו בה ותכנים מעניינים ומסקרנים כמו מצגת ליום הולדת 60. בגיל זה, כבר ישנה היסטוריה עשירה שלבטח נמצאת בהרבה תמונות נוסטלגיות, אלבומים וקטעי ווידאו מצולמים שבהם מצולמים חברים קרובים ומשפחה. זוהי אחת המצגות המרגשות ביותר, במיוחד כאשר היא מגיעה בהפתעה. על מנת לערוך מסיבה כזאת של יום ההולדת, יש להתארגן מראש ולדאוג לציוד מתאים כגון מקרן ותכנים שיתאימו לו להעשרת האירוע.

היום ברוב האירועים, השכרת מקרן הינה חיונית היות ותוכלו להבין, כמה דברים ניתן לבצע באמצעות מקרן, אם הקרנת סרטים, קטעי ווידאו, מצגות מרגשות, תמונות, קריוקי ועוד הרבה דברים מעניינים שירתקו את מי שמוזמן לאירועים הפרטיים שתחגגו או לאירועים המשפחתיים. יש לדעת איזה סוג מקרן יש לשכור ולכן, ייעוץ מקדים לפני ההשכרה של המקרן, יהיה יעיל. אם אינכם יודעים כיצד להפעיל את המקרן, בעל חברת ההשכרה של ציוד למסיבות ואירועים, יוכל להנחות אתכם לגבי הפעלתו, כל שכאשר כבר תגיעו הביתה תדעו כיצד ניתן יהיה להפעילו.

מקרן בהחלט יכול להיות סיבה למסיבה…

אם אתם לפני עריכת או תכנון מסיבה חשובה, לא כדאי להתחיל לטלפן לקרובים ולחברים ולשאול אם אולי יוכלו להשאיל לכם מקרן. ראשית זו אחריות, שנית אינכם יודעים מה האיכות של המקרן, אם הוא תקין וכדומה במקום להיות לחוצים ולהמתין לרגע האחרון, מדוע שלא תיפנו לחברת השכרת מקרנים? במידה ואתם נמצאים במרכז, קל יהיה לכם לשכור מקרן מחברה אמינה הנקראת MRT Party אשר משכירה מקרנים וציוד לאירועים פרטיים או משפחתיים. לחברה יש את הציוד המשוכלל והעדכני ביותר. המקרנים נבדקים ויוצאים מהחברה כאשר הם תקינים ועברו בדיקה, כך שלא יהיה לכם חשש שחלילה המקרן לא יעבוד, דווקא ברגעים הכי חשובים של קריוקי, או הצגה של מצגת באמצעות המקרן.

נשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ, להציע ולגרום לכם להיות שבעי רצון, כך שתמיד תחזרו אלינו ותמליצו עלינו בקרב מכרים וחברים. בין השירותים שאנו מעניקים ניתן למצוא גם הפקת מצגות מקוריות לחוגגי האירועים השונים.

alex-litvin-790876-unsplash

עוד בנושא

מקרן עם מסך חצובה להשכרה

השכרת ציוד הקרנה לקליפים ומצגות בראשון לציון, ציוד המתאים להקרנת מצגת הפתעה לבעל או לאישה או לבר מצווה לילד. השכרת מקרן וציוד נלווה מאפשרת חווית

קרא עוד »
יום הולדת גיל 8 שמח
יום הולדת גיל 8 שמח

 זה יום מיוחד רק בשבילך. הנה כמה רעיונות להפוך את יום ההולדת שלך למיוחד במיוחד: 1. תכננו מסיבת נושא: בקשו מההורים שלכם לעזור לכם לבחור

קרא עוד »
דילוג לתוכן