השכרת ציוד אירועים

מקרן להשכרה השכרת מקרן ומסך – השכרת מקרנים מכל הסוגים

רוצים לשמח ולהפתיע חבר או אהוב יקר ליום ההולדת, מסיבת הפתעה, בר מצווה, חתונה, בת מצווה, משחק אליפות או הרצאה יש לנו פתרון מושלם עבורכם. השכרת מקרנים איכותיים בעלי עוצמה של עד ansi 4000. השכרת מקרנים והשכרת מסכים מכל הסוגים. השכרת מקרנים יש לעשות בתיאום עם חברת MRT תוך הגדרת פרטים על אופי האירוע, תנאי ההקרנה (לילה/יום) ומספר האורחים.

השכרת מקרנים מתאים לאירועים גדולים או מצומצמים. להשכרה לבתים פרטיים או לכל מקום לאירועים עסקיים. ניתן להשכיר ציוד הקרנה לכל סוגי האירועים הכולל מקרן מסך חצובה נגלל כבלים באורכים שונים המתאימים לציוד הנלקח והסבר מפורט מהטכנאי לגבי התקנה והקרנת מצגות אין לכם זמן וידע להתעסק עם זה אין בעיה טכנאי מנוסה יגיע לאירוע ויתקין את הכל לשביעות רצון הלקוח.

ניתן להשכרה: השכרת מסכים בכל הגדלים. ניתן להזמין בידורית ומיקרופון לדיבור וברכות ומוזיקת רקע ,כמו כן ניתן אצלנו להכין מצגות מרגשות.

השכרת מקרן ותפעול ניתן לעשות באופן אישי תוך קבלת הדרכה מטכנאי מוסמך המספק הדרכה בסיסית תוך מתן חיווט מתאים במחיר מוזל.

השכרת מקרן ומסכים במחירים ואיכות ללא תחרות. מתאים גם להקרנת סרטים בימי הולדת.

ניתן להשכרה: השכרת מקרן ומסך או בנפרד, השכרת מסכים בכל הגדלים. השכרת הגברה מקרן שקופיות, מקרן שקפים.

20190508_230720-Large

עוד בנושא

הפעלות ליום הולדת
הפעלות ליום הולדת

הפעלות ליום הולדת לילדים יבטיחו את הנאתם של הילדים והמבוגרים כאחד: נהנים לשיר עם מכונת קריוקי? מתכננים ערב קולנוע בסלון? בין אם מדובר בפעילות בבית

קרא עוד »
מצגת גיל 70
מצגת גיל 70

הנה הגיעה יום ההולדת לאמא,  אבא,  סבא,  או סבתא יום חגיגי במיוחד ללא ספק. ימים שאנו הילדים, הנכדים והנינים נוהגים לחגוג ולציין כאות לציון תקופת

קרא עוד »
דילוג לתוכן