טיפים למצגות

 1. לאירוע של יום הולדת לבן /בת הזוג, יש להתכונן מראש ומלבד בחירת מיקום האירוע והאוכל ורשימת האורחים יש לחשוב על משהו שיותיר רושם בקהל וכמובן אצל בעל השמחה והאטרקציה הכי יפה באירוע זה. מצגת מרגשת ומצחיקה לחתן האירוע.
 2. זה האטרקציה הכי טובה שניתן להכין לכלת השמחה וזה עושים כמובן ליום הולדת עגול כלומר יום הולדת 40,50,60,70, ועד מאה ועשרים וזאת ניתן ורצוי לעשות בהפתעה לבן/ת הזוג וזה מצריך כמובן דיסקרטיות ושמירת סוד אצל קרובי המשפחה של חתן יום ההולדת.
 3. למצגת מרגשת במיוחד, כדאי לאסוף תמונות ישנות מאלבום התמונות ולסרוק אותם עם סורק או לצלם עם מצלמה דיגיטלית את התמונה מהאלבום. אך, צילום הנעשה ללא פלאש וברמת חדות טובה על מנת לקבל תמונה איכותית בפורמט דיגיטלי ,ואת הכרטיס זיכרון מעבירים למחשב שלנו כדי לעבוד איתם.
 4. אם אי אפשר להוציא את התמונות מהאלבום, אז פשוט לצלם עם מצלמה או עם הסמארטפון ללא הבזק בצורה טובה כאשר האלבום נמצא באור.
 5. בחירת התמונות – לבחור תמונות למצגת זו משימה לא קלה ,ראשית יש לפתוח את האלבומים הישנים ולאסוף משם את התמונות הרלוונטיות למצגת ,רצוי לקחת תמונות של בעל השמחה מהיותו תינוק ובהמשך תמונות עם ההורים שלו והאחים ובהמשך תמונות של הילדות בסדר כרונולוגי על פי הגיל ותמונה מהבר מצווה בכותל ותמונות מהצבא אם יש ואז חתונה כמובן ותמונות עם הילדים ובהמשך עם הנכדים .כדאי שהתמונות לא יהיו חשוכות ובנוסף יהיו ברורות עם דגש על הפנים ,כדאי להוסיף תמונות עם החברים ורצוי של אילו שיהיו באירוע. רצוי להוסיף תמונות עם חיוך ותמונות מסצנות מצחיקות כמו בפורים למשל ותמונות מטיולים בארץ ובחול. על התמונות להיות מסודרות בסדר כרונולוגי. למצגת דוגמא גיל 60 .
 6. העברת התמונות למחשב – לאחר שליקטנו ואספנו את התמונות מהאלבום הישן או מהמגירות ווידאנו שאינן דהויות או קרועות אז צריך להעביר אותם לפורמט דיגיטלי ואת זה אנחנו עושים ע"י סריקת התמונות עם סורק . פשוט מניחים את התמונות על הסורק ומבצעים סריקה במצב נומינלי. כלומר לא מהיר מידי ולא איטי מידי כיוון שאם נעשה סריקה איטית אז גודל התמונה יהיה גדול ויקשה על העבודה עם תוכנת המצגות. לעומת זאת, סריקה מהירה מידי נותנת תמונה באיכות ירודה עם פיקסלים ולכן ההמלצה שלנו היא לסרוק עם הסורק במצב 600 DPI שזה מצב סביר ונוח לעבודה.
 7. צילום התמונות סטילס – על מנת להעביר את התמונות המצולמות לשם עריכת המצגת ממצב של תמונה באלבום לפורמט דיגיטלי למחשב, רצוי לסרוק אותן. אך, אם אין לנו סורק או אם התמונה דבוקה לאלבום התמונות ואינה ניתנת להוצאה, אפשר לצלם אותם. צילום התמונה נעשה בעזר את מצלמה דיגיטלית או עם הסמארטפון שלנו שכיום מתברכים במצלמה חדה וברורה, אך על מנת לקבל תמונה בצורה ברורה ככל הניתן יש למקם את התמונה במקום ישר אשר נמצא במקום מואר , זה יכול להיות אור יום או אור פלורסנטי, אך רצוי בעוצמה טובה. בבואנו לצלם את התמונה, יש להשתיק את הפלאש ולשים את התמונה במיקום אשר לא יחזיר את האור למצלמה ולא יהיה השתקפות של האור בתמונה המצולמת. לפני הצילום, חייב לעשות פוקוס על התמונה ולצלם באיכות הטובה ביותר.
 8. בחירת תוכנת עריכה – על מנת לערוך ולהכין מצגת ליום הולדת או לבת מצווה או לכל אירוע, צריך תוכנת עריכה מתאימה. ישנם באינטרנט המון תוכנות להכנת מצגות חלקן בתשלום, אולם רובן חינם ואמורות להספיק להכנת מצגת נחמדה להפתעה ליום הולדת או כל אירוע משמח אחר. רוב האנשים מכירים את תוכנת פאוור פוינט ומכינים בעזרתה מצגות ליקירן . אולם, יש לתוכנה זאת יתרונות וחסרונות. היתרון שלה הוא בפשטות שלה והיא תוכנה קלה למשתמש הסטנדרטי וניתן להכניס בה תמונות וסרטונים ולערוך אותם. אולם, חסרונה הינו בהיותה פשוטה ללא אפקטים מיוחדים וללא אופציות הקיימות בתוכנות מתקדמות להכנת מצגות.
 9. תוכנת עריכה למצגת – תוכנה לעריכת מצגות קליפים הקלה וידידותית למשתמש הינה PROSHOW. תוכנה זאת הניתנת להורדה מהרשת לתקופת התנסות של 30 יום הינה חומרה מאוד ידידותית למשתמש הרגיל. תוכנה זאת מתאימה להכנת מצגות מתמונות וסרטונים, כאשר שימת הדגש היא הכנת מצגת תמונות. בתוכנה זו, יש מספר לא מבוטל של אפקטים ומעברים , כל תמונה מקבלת התייחסות וניתנת לעריכה ולגזירה בתוכנה ושינוי תאורה או קונטראס ובנוסף יש בתוכנה מעברים מאוד יפים וחדשניים המוסיפים חן ויופי למצגת. בנוסף, יש לתוכנה אפשרות להוספת כתוביות בכל מיני צורות וגופנים וצבעים וגם כמובן אופציה להוספת מוסיקה תואמת למצגת. כל זאת ועוד הרבה בתוכנה של הפרו שאוו אז נסו ותיהנו. קישור ליום הולדת.
 10. העברת סרטונים למצגת – כיום בעידן הטכנולוגיה הסמארטפון והמצלמות הדיגיטליות ניתן בקלות לצלם סרטונים ,יש מצגות הבנויות מתמונות ויש מצגות המכילות תמונות וסרטונים וכדי לשלב סרטונים למצגת יש לצלם אותם או להמיר אותם. לא כל סרטון יכול להיכנס למצגות. זה תלוי בפורמט הסרטון ואופן דחיסתו, לדוגמא סרטון הנמצא המחשב בפורמת VOB של DVD לא יוכל להיכנס לתוכנת המצגות, כי התוכנה אינה מכירה את סוג הקובץ ובשביל התוכנה הקובץ פגום. אז כדי כן להכניס אותו לפורמט המוכר לתוכנת המצגות, יש להמירו לקובץ וידאו שהתוכנה מכירה כמו קבציי AVI או קבציי MPEG שהכי פופולריים ואז פשוט מורידים תוכנת המרה המצויה ברשת וממירים אותה לפורמט הנחוץ ומכניסים לתוכנה ומשלבים עם התמונות. בתוכנה עצמה עורכים את הסרט עד לתוצאה המיוחלת.
 11. טיפים לצילום למצגת – על מנת להכניס סרטונים למצגות ישנם כמה סוגי סרטונים. אחד מהם זה המרת סרט וידאו מקלטות לקובץ AVI ואת זה עושים בעזרת של מכשיר המרה שמתחבר מצד אחד ליציאת וידאו של מכשיר הוידאו וצד שני אל המחשב למחבר הUSB סרטון ברכה. אז מה שעושים זה לשבת אל מול האובייקט המצולם, לדוגמא דוד או אחים או האישה ובן הזוג יושבים במקום מואר ולא רועש כדי שלא ישמעו את רעשיי הרחוב וכדאי לשים את האדם המצולם אל מול האור ולבקש מהם לדבר בצורה ברורה ובקול ולא בלחש כדי שההקלטה תישמע היטב במחשב ואז להקליט את המצולם . צילום טיב וממצא לא לוקח יותר מדקה על מנת לשמוע את הברכות ואין צורך ליותר כדי שהברכה תהיה קצרה וקולעת ומתקינים תוכנה תואמת ומבצעים המרה לקובץ למחשב. אך, אם רוצים לצלם
 12. הכנסת סרטונים לאתר – נעשית בחיבור של המצלמה הדיגיטלית או לחילופין חיבור הטלפון הסלולרי אל המחשב בחיבור USB ואנחנו פשוט מחברים פיזית את המחשב אל הסלולרי ופשוט עושים העתק אלברט לסרטונים. שלב שני של הסרטונים מעבירים אותם לתיקיה במחשב ומשם הסרטונים מרוכזים בתיקיה אחת ואפשר לעבוד עליהם. אך עם זאת, כדי להכניס סרטונים למצגת לט מרוכזת ולאחר שכולם בתיקיה ניתן להתחיל לעבוד כאשר משתמשים בתוכנת המצגות ומעבירים את רוב התמונות אל המחשב, יש לשים לב שהתמונה תעבור לאט ובעדינות ולבודד תמונות קרועות או תמונה עם קמטים או תמונה ממש צהובה דבר המאפיין תמונות לצפייה במצגות לדוגמא.
 13.  אורך אידאלי למצגת – רבים בוודאי שואלים את עצמם כמה זמן צריכה להיות מצגת על בעל האירוע ואיך לא לשעמם את האורחים ממצגת ארוכה . אם התשובה תלויה בכמה נסיבות, ראשית תלוי בגיל בעל את התמונות מהתינוקות ועד לזקנה בימים אלו ורוב המצגות אמורות להיות בין 6 דקות ל-20 דקות במקרה הארוך .אם האדם היה פעיל עם הילד והשמחה .אם הוא צעיר, אז מן הסתם יהיו לו מעט תמונות וחומר חדר ההורים שלו עם המיטה שלו כל הילדות שלו עם תמונות מכל פרק שהיה בחייו, אך זה אמור ה\להיות צעיר בעוד 50 שנה למצגת. לעומת זאת, אם האדם בגיר, אז צריך להכליל את
 14. בחירת תמונות למצגת – התמונות שאנו רוצים להכניס למצגת צריכים להיבחר בצורה קפדנית ולא סתם לקחת מה שרואים לסרוק למצגת .קודם כל, צריך תמונות של בעל השמחה מילדות שהוא או היא תינוק וזה אם יש בנמצא כאלו תמונות ,כדאי שהתמונות יהיו ברורות ולא מטושטשות ואם יש רק תמונה ישנה אחת של הכוכב אז ניתן בעזרת תוכנות לעריכת תמונות לסדר את התמונה שתהיה יותר ברורה ובהירה. כמו כן, כדאי לקחת תמונות בכל שנה שעברה ורצוי עם ההורים כמובן ועם האחים ואם אפשר עם דודות ועם חברים ,לאחר מכן תמונות מבר המצווה אם יש ובהמשך תמונות מהצבא ותמונות עם האישה וכמובן לאחר מכן בסדר כרונולוגי עם הילדים וכמובן עם הנכדים תוך מתן דגש רב עם כל נכד על מנת שאף אחד לא יהיה מקופח .
 15. צילום סרטונים למצגת – ישנם מצגות הבנויות מתמונות המשולבים עם כתוביות ואפקטים נהדרים ,אך יש מצגות המשלבים בתוכם סרטונים וברכות מהמשפחה ואת הסרטונים האילו צריך לצלם .אמצעי הצילום הנפוץ ביותר הוא מצלמה דיגיטלית ואם אין אז פשוט משתמשים עם הסמארטפון האישי שלנו כאשר צילום הסרטון אמור להתבצע בצורה מסוימת שתתאים להצגתה במצגת .קודם כל, יש להתרכז בסרטוני ברכות הנפוצים ביותר בהם קרובי המשפחה והחברים מברכים את בעל השמחה ליום הולדתו,אופן הצילום מתבצע על חצובה כלומר המצלמה יושבת על רגלי החצובה על מנת שהתמונה לא תזוז וזה יראה מקצועי ויציב המיקום צריך להיות במקום שקט ולא רועש כמו כביש סואן או צעקות של ילדים או בעליי חיים כדי שישמעו את המברך בצורה ברורה וחדה ,אורך הסרטון אמור להיות עד דקה לערך על מנת שיהיה יפה ומתומצת .הצילום צריך להתבצע במקום מואר כאשר המצולם יושב או עומד מול האור.
 16. צילום וכאשר מצלמים למצגות – בבואנו לצלם תמונות למצגת אז כדאי לעבוד עם מצלמה דיגיטלית ואם אין בנמצא אז משתמשים עם הסמארטפון , את המצלמה מכוונים למצב תכנות כאשר נותנים מקסימום רזולוציה למצלמה למצגת את הילדים או הנכדים דואגים שהם יהיו במקום מואר ולא חשוך על מנת שנראה את פניהם המחייכות ואם נבצר מאיתנו לצלם באזור מואר אז משתדלים לצלם את האובייקט שהאור נופל על פניו ואם גם זה לא בניתן אז מצלמים עם פלאש את הילדים אך לא ממרחק של יותר משני מטר כי אז עוצמת הפלאש לא יעילה ואין אור על הפנים .יש כמה אפקטים לצילום וניתן לעשות אך לא בהגזמה יתרה כדי שהתמונות למצגת יהיו ברורות. כמו כן, את החומר המצולם יש להעביר למחשב עם כבל מתאים ולשמור בתיקיה עם שם של בעל המצגת .עוד נתון חשוב זה צילום אך ורק עם זום אופטי ולא דיגיטלי כי אופטי לא חותך את התמונות כמו הצילום הדיגיטלי ,לעוד מידע כנסו.
 17. הכנסת תמונות למחשב – בבואנו להכין מצגת ליום הולדת לבן משפחה ולאחר שבחרנו את התמונות המתאימות למצגת, נוצר הצורך להכניסם למצגת על מנת להשתמש בהם לקליפ וישנם כמה שיטות להכניס תמונה למצגת. אחת מהם זה צילום התמונה על ידי מצלמה והעברת הקובץ למחשב עוד צורה היא להעתיק ממחשבים שונים בבית את התמונות על דיסק און-קיי ולאחסן אותם בתיקייה מסויימת. לאחר מכן, להכניס את הדיסק און קיי למחשב בו נעשית המצגת לתיקיה מסויימת ושמירתם בתיקיה היעודה. את קבצי התמונה יש לשמור בכמה פורמטים של תמונה המפורסמים בהם זה קבצי GIF,BMP. אך, הקובץ הכי יעיל ונפוץ בקרב קבצי התמונה זה קובץ עם סיומת JPEG. קובץ זה מתאים לכל תוכנות המצגות וקל לעבודה איתם .
 18. עבודה בתוכנת מצגות – כאשר שמרנו את כל התמונות והסרטונים בתיקייה שפתחנו במחשב הגיע זמן להתחיל להכין את המצגת ,ראשית עלינו לבחור תוכנה למצגות ,ישנם הרבה תוכנות ברשת חלקן בתשלום והקלות יותר בחינם . יש כמובן את תוכנת בפוואר פוינט שמגיע בתור אופיס והיא לגמרי בחינם ,תוכנה זאת נוחה ומוכרת למשתמש הביתי ורובינו יודעים איך לעבוד איתה . אך, כדי לעדכן אותה ולהוריד לתוכנה זאת עוד שיפורים רקעים ואנימציות, יש צורך להירשם לאופיס ולקבל רישיון על התוכנה. עניין של כמה מאות שקלים ואז התוכנה היא ברישיון וניתן לערוך תמונות וסרטונים כאוות נפשינו ולהוסיף מוסיקה כרצוננו. אולם, יש בה חיסרון אחד והוא שכדי ליצור דיסק המתאים ל-דיוי די, יש לעבוד עם תוכנה חיצונית בנוסף לאופיס ולהשקיע עוד כמה עשרות שקלים. יש לברר כמובן שהתוכנה מסונכרנת לגרסה המתאימה של אופיס.
 19. תוכנה מומלצת למצגות – בפרק זה, נסביר איזה תוכנה מומלצת להכנת מצגת למשתמש הביתי. יש ברחבי הרשת המון תוכנות למצגות, אך חלקן טובות ויקרות המתאימות למשתמשים מקצועיים הזקוקים לתוכנות אלו, למצגות עסקיות או מצגות מורכבות מאוד הדורשות המון משאבי מערכת וידע רב עם ניסיון בעבודה עם התוכנה. בטיפ זה, נדון בתוכנות פשוטות וידידותיות המתאימות למשתמש הביתי להכנת מצגת לאירוע לקרוב משפחה כמו לדוגמא יום הולדת או בר מצווה ,בת מצווה או כל אירוע משמח אחר. תוכנה לדוגמא לשימוש ביתי היא פרו שאוו. תוכנה זאת קלה מאוד להתקנה ושימוש ונוחה לתפעול גם למשתמש לא מקצועי עם ידע בסיסי במחשב. אמנם, התוכנה הבסיסית עולה כסף אך לא כמו התוכנות המקצועיות ובמחיר דיי סביר אתה רוכש תוכנה לזמן בלתי מוגבל עם אפשרות לעדכונים שונים ולתמיכה טכנית.
 20. מצגת לבר מצווה – הילד הגיע לגיל המצוות וזה הזמן לחגוג לו ארוע בר מצווה ,חגיגת יום הולדת 13 המבמלת מעבר הילד מילדות לנערות. אז נהוג לחפש אולם שמחות וצלם ותקליטן וכמובן בגדים מתאימים לאירוע המיוחל אך צריך משהו שייזכר לעוד שנים וחודשים מאירוע בר המצווה. מלבד הצילום והתמונות, צריך משהו שיותיר רושם אצל קהל המוזמנים ומה שהכי מתאים למסיבה כזאת זה הכנת קליפ או מצגת לילד החוגג. ניתן לצלם כמובן קליפ לאירוע בו מופיע הילד בליווי משפחתו וחבריו כאשר קובעים יום צילומים עם הצלם והצלם מדריך את משתתפי הקליפ על אופי המצגת ונותנים לקליפ סגנון מצחיק והומוריסטי כדי שקהל המוזמנים ייהנה ויצחק יחד עם כוכב האירוע. את הקליפ המצולם יש כמובן לערוך ואת זה עושה הצלם בסטודיו ולאחר עריכה וחיתוך והוספת אלמנטים נוצר קליפ מדליק ומהנה שייתן בידור וצחוקים בקהל וכל זאת מוקרן כמובן על מסך גדול באולם .לצפייה בקליפ דוגמא.
 21. מצגת לבת מצווה – עוד מעט הגיע הזמן לחגוג לילדה בת מצווה ,הילדה גדלה והגיע לגיל 12 וההורים מהרהרים איך לחגוג את האירוע. אז יש כמה אופציות יש טיול בת מצווה יוש שיל לבני מצווה, אך כדי לחגוג עם כולם את טקס בת המצווה של הילדה, נהוג לעשות אירוע באולם שמחות. אז לאחר שסוגרים אולם תקליטן וצלם מה שנשאר זה הכנת מצגת מדהימה לכלת האירוע. יש כמה סוגי מצגות. יש מצגת מתמונות וסרטונים ויש גם קליפ מצולם על ידי הצלם ואמור להיות מצחיק ובידורי. אמנם, סוג מצגת זה יקר כיוון שהוא דורש צילום של יום או יומיים ע"י צוות הפקה ועריכה. אם רוצים משהו צנוע יותר ופחות יקר, יש אפשרות להכין מצגת מתמונות וסרטונים. מחיר של הכנת מצגת כזאת מתחיל ב400 ש"ח ויכול להגיע עד ל2000 ש"ח בשילוב סרטונים ואפקטים מדהימים וכל זאת על דיסק שיסופק לצלם בת המצווה באירוע ויוקרן על מסך גדול באולם.
 22. צילום וידאו לסרטונים – ישנם מצגות הדורשים תמונות ויש מצגות הבנויים בעיקר מברכות שצילמו המשפחה הקרובה ושלחו למפיק המצגת על מנת שישלח להכנת המצגת. אולם, יש דרך לצלם את הסרטונים כדי שיכנסו בצורה יפה וברורה למצגת. אנשים רבים נוהגים לצלם את יקירם עם מצלמת הסמארפון עקב קלות העניין וזמינות הטלפונים אצל כולנו .צילום זה אמנם קל, אך התוצאה אינה מרשימה ואיכות הסרט ירודה ולכן כדי לצלם צילום של ברכות לחוגג יום ההולדת, יש לצלם את המברך בצורה מסויימת על מנת שיצא סביר במצגת. למשל, הצילום אמור להיעשות במקום שקט ולא רועש או סואן, עדיף במקום סגור על ספא ללא קולות רקע מרעישים. עוד טיפ לצילום זה לצלם את המברכים במרחק הגדול לא יותר ממטר, כדי שהמצלמה תקלוט את פניי המברך והברכה תישמע ברור ובקול .
 23. הקרנת מצגת באירוע – בכל אירוע כיום, יש תמיד מישהו מהמשפחה שמכין מצגת יפה ומרגשת לבעל השמחה ובדרך כלל זה נעשה על גבי המחשב . אולם, קיים הצורך להקרין אותו באולם על מסך גדול .ולזה יש את אולם השמחות ,יש כיום כמעט בכל אולם שמחות ציוד הקרנה למצגות סרטונים וקליפים. וכל מה שצריך זה לבקש מרב המלצרים לשדר את המצגת שהכנו על גבי דיסק של DVD וזה במידה ויש באולם מכשיר DVD. אולם, יש מצב שמה שקיים באולם השמחות זה חיבור למחשב נייד עם כבל VGA שמחברים אותו למחשב הנייד, שבו הוכנה המצגת. לאחר שבוצע חיבור, יש לוודא שרואים תמונה על המסך והמקרן מקרין את הקליפ או המצגת על גביי המסך הגדול . כמובן יש לוודא שהמחשב מחובר למערכת הסאונד של האולם ושומעים את המצגת בצורה יפה ונעימה.
 24. מצגת הפתעה לבעל – בדרך כלל, כאשר מגיע יום ההולדת לגבר, אז יש תמיד אישה מאחריו הדואגת לארגן לו מסיבת יום הולדת עגול. כלומר לחגוג לבעל יום הולדת 40 או 50 או 60 ותוך כדי ההכנות למסיבת ההולדת להכין מצגת על הדרך. מצגת הפתעה לבעל אמורה להיעשות בהפתעה גמורה ללא שבעל השמחה ירגיש .וזאת עושים על ידי איסוף התמונות מהאלבום המשפחתי בזמן שהוא בעבודה או אינו נוכח בבית. זאת על מנת שלא יהיה לו מושג מה אשתו הולכת להכין לו. אז מלבד הזמנת האורחים ליום המיועד והזמנת מקום במסעדה או בית של קרוב משפחה, האישה דואגת להכין לו מצגת מתאימה ומרגשת וזה מצריך זמן ונוסטלגיה בכולם לא קטן ומיומנות ולשם כך ישנם חברות הפקה המבצעים משימה זאת עם הרבה מקצועיות ואמינות ומכינים מצגת בצורה הטובה ביותר הנותנת ריגוש.
 25. מצגת הפתעה ליום נישואים – בדרך כלל, נהוג לחגוג להורים יום נישואים בגיל עגול ,ואת הפרויקט הזה יש לקחת לידיים של הילדים ומחלקים את המטלות בין הילדים לגבי מי יעשה מה ויש כמובן צורך בהכנת מצגת מרגשת ומרהיבה להורים החוגגים את יום הנישואים. לשם כך, יש להתחיל לאסוף תמונות מעברם של ההורים החל מצעירותם ובהמשך תמונות מהחתונה והולדת הילדים וטיולים שעשו ביחד בארץ או בחול. בנוסף לכל, צריך לאסוף תמונות של הנכדים כי זה הדובדבן שבקצפת וכולם ישמחו לראות את הנכדים ואיך אפשר ללא ברכה מצולמת של הנכדים לסבא והסבתא.. אוספים את כל החומר ומכניסים למחשב ומתחילים להכין מצגת, ניתן כמובן לערב את הסבתא באיסוף החומר הישן ועם כל זאת מכינים מצגת נפלאה שמוקרנת בערב ניפלא ומרגש ליום הנישואים של ההורים אז מזל טוב.
 26. הפקת מצגת תמונות – כדי שנוכל להכין מצגת יפה ומרגשת ליקירינו שמגיע ליום ההולדת, יש להשיג תמונות. לשם כך, הכנת מצגת מתמונות אמורה לכלול מינימום 50 תמונות עד 200 תמונות וזה תלוי מאוד למי מכינים את יום ההולדת. אם זה לבר מצווה אז אפשר להסתדר עם 50 תמונות וסרטון קצר על הילד. אולם, אם מדובר באדם בן 70 ומעלה אז יש להצטייד ב100 עד 200 תמונות של האיש החל מהילדות כמה שניתן ועד הזמן הנוכחי של האירוע, מכיוון שצריך לאסוף תמונות מעשרות שנים שכוללים בתוכם תמונות מהילדות ומאירוע בר המצווה שלו, גם מאירוע של החתונה של בעל האירוע עם צילומי המשפחה הקרובה וגם תמונות מהילדים ובהמשך הנינים כאשר כל ילד דואג לאיסוף ובחירת התמונות המתאימות.
 27. הכנת מצגת מתמונות – בכל מצגת או קליפ, המטרה הינה הן להצחיק את הקהל והן לרגש אותו. הקליפ לדוגמא יש כוונה להצחיק את הקהל ולכן הקליפים מורכבים בעיקר מסרטונים שצולמו על ידי צלם מקצועי ונערכים בצורה מקצועית על ידי עורך וידאו שלוקח את החומר המצולם,עורך וחותך את הקטעים בצורה נכונה כדי שנקבל לבסוף קליפ יפה והומוריסטי על כוכב האירוע או כוכבת המסיבה. יש לדאוג שהקליפ לא יהיה ארוך מידי ויהיו בקליפ אלמנטים יפים ואף הומור ואפקטים כדי לתת לו נופך חדשני. קליפ או מצגת תמונות הינה הדרך השנייה להכין לכוכב האירוע סרטון יפה ומרגש, כאשר תשומת הלב זה על מצגת מרגשת הבנויה מעיקרה מתמונות וקצת סרטונים העשויים וערוכים בצורה מקצועית ומכילים מעברים יפים ואפקטים מדהימים ,מצגת מסוג זה ניתן להכין גם בבית מהמחשב הביתי. אולם, יש לקחת בחשבון שהעבודה תהיה רבה ולא בהכרח מקצועית למצגת ליום הולדת עגול.
 28. מצגת עם מסך נקרע – מדי פעם שרוצים לחגוג טקס בר או בת מצווה מחפשים אטרקציה חדשה לאירוע ,אז בזמן האחרון ישנה אטרקציה חדשה הנקראת מסך ניקרע לבר מצווה. זה בעצם מצגת או קליפ שחתן בר המצווה מתפרץ מהמסך. זה הולך כך שהצלם של הקליפ אמור לצלם מראש קליפ או מצגת שבה יצולם חתן בר המצווה, כשהוא יוצא מהמסך אל הקהל. הצלם מצלם את הילד בבוקר שהוא עוד במיטתו והוא קם ואמור להתכונן למסיבת בר המצווה שלו הנערכת באותו יום. כמובן בהכנת המצגת חייבים להכניס קטעים הומוריסטים כדי לשעשע את קהל הצופים ובמהלך הקליפ הילד עושה כל מיני דברים הקשורים לאירוע של הערב הכוללים לנדנד להוריו על בגד שאינו רוצה ללבוש או תסרוקת המומלצת על ידי אימו והוא אינו רוצה או סרט עם חבריו שבו הוא יוצא הגיבור המציל את היום .יש המון דוגמאות למצגות אילו אך מה שמשותף לכולם זה הסוף בו הילד צריך לרוץ לכיוון המצלמה ושם מסתיים הקליפ.
 29. מצגת מסך נקרע המשך – המשך לטיפ הקודם על מסך נקרע ,כאשר הקליפ מוכן להקרנה, אז שוכרים איש מקצועי מחברת מקרנים ומסכים והמפעיל אמור להגיע שעה לפני הגעת האורחים על מנת להתקין את המסך הנקרע באולם. התקנת מסך ניקרע זה לא פשוט צריך לחבר נייר או קרטון אל מסגרת המסך בגודל של 2.5 על 4 מטר רוחב וזאת כדי להמסך יהיה מספיק רחב ומספיק גבוהה מהרצפה שבו הוא אמור להתחיל , המקרן עומד מול המסך במרחק כמה מטרים ממנו כדי לקבל הקרנת המצגת על תמונה מלאה ולאחר שמתחברים לתקליטן עם כבלי הסאונד ועושים בדיקת אודיו אז אנחנו מוכנים להתחיל את המצגת לבר מצווה ושמגיע הרגע הילד מוכן מאחוריי המסך כדי לפרוץ דרך המסך החוצה אל הקהל וברגע המתאים הוא קורע את המסך ויוצא אל הקהל לקול התשואות ומחיאות הכפיים.
 30. הקרנת מצגת ביום – יש אירועים כגון חתונה או בר מצווה הנערכים בשעות היום וקרוב לוודאי בשעות הצהריים .האורחים מוזמנים לאירוע שנעשה בדרך כלל בחוץ מתחת לכיפת השמיים . ומה יכול להיות נחמד אם במהלך האירוע מקרינים מצגת חתונה או במקרה של בר מצווה, אז מקרינים קליפ לבר המצווה,קליפ או מצגת שהוכנו מראש על ידי אנשי מקצוע והכל טוב ויפה, מלבד פרט אחד שעליו לא כולם חושבים וזה הקרנת המצגת על מסכים גדולים . אם זה בשעות הערב, אז אין שום בעיה מכבים האורות ומקרינים את המצגת על המסך. אולם, אם זה בשעות היום, אז התהליך הופך להיות מורכב יותר וכאן צריך להיעזר באיש מקצוע שמגיע עם מקרן חזק בעל עוצמה של 4000 אנסילומנס לפחות ועם מסך חצובה תואם .איש מקצוע מיומן ימצא את הפינה הכי מתאימה מבחינת תאורה ושם יציב את המקרן ממול.
 31. הקרנה בשטח פתוח – נוצר לפעמים הצורך להקרין מצגת בשטח פתוח. לדוגמא, יער או שדה פתוח או חורשה מקסימה שמעוניינים לקיים שם אירוע ולהקרין קליפ או מצגת לכוכב המסיבה או במקרה של מסיבת כיתה או מסיבת סיום שנה, שמארגנים רוצים לקיים את הערב בחוץ ללא קירבה לנקודת חשמל. במקרה מעין זה, יש צורך להשכיר או לרכוש גנרטור שייתן לנו פתרון לבעיית החשמל ויספק את הכוח להפעלת המקרן ואמצעי ההגברה. לא צריך גנרטור גדול ועוצמתי שעושה רעש מיותר. ניתן להסתפק בגנרטור של 100 וואט שדי מספיק לתפעל את ציוד ההקרנה. בבואנו להתקין את הציוד במקום האירוע, יש לשים את הגנרטור במקום כמה שיותר מרוחק ממקור ההקרנה וזה כדיי להרחיק את מקור הרעש , רצוי לא פחות מעשרה מטרים. רצוי לברר אם הגנרטור מוגן מהספקים משתנים, על מנת שלא יזיק למקרן בהשכרת מקרנים.
 32. הקרנת קליפ בר מצווה – ישנם אירועים בהם נזכרים ברגע האחרון ההורים של ילד בר המצווה, שהם צריכים איזו אטרקציה לאירוע של בנם והם מחפשים איטם שייזכר אצל האורחים . לזה נועדה הכנת מצגת ,בניית מצגת יפה מתמונות שתוקרן באירוע ותמצא חן בעניי הקהל והילד החוגג ,מכיוון שהאירוע קרוב ואין הרבה זמן להכין חומר ,תמונות או סרטונים ולתת לאיש מקצוע. אז יש מצגות הרגע האחרון, פשוט מורידים תוכנה חינמית הרשת בעזרת חיפוש בגוגל, מורידים למחשב את התוכנה לדוגמא, פוטוקליפ, פותחים את התוכנה, עושים חפש לתמונות הנמצאות על המחשב ומסדרים את התמונות בסדר כרונולוגי. ניתן להוסיף כיתוב לכמה תמונות ואז מצמידים לרקע מעברים יפים ואפקטים הקיימים בתוכנה. לבסוף, מוצאים שירים המתאימים לו. כאלה יש בשפע ברשת. מסנכרנים ביחד ויוצרים מצגת תוך שעה בערך אז שיהיה במזל טוב.
 33. הקרנת סרט ליום הולדת – ימי הולדת לילדים זה דבר החוזר על עצמו כל שנייה ומידי שנה האימא של הילד צריכה להחליט מה היא תעשה השנה. אז לרוב הם יפתחו את המחשב ויחפשו בגוגל מה האופציות שיש או יקבלו המלצות מאמהות אחרות מה כדאי לעשות עם הילדים ביום ההולדת שלהם. ישנם כיום המון אפשרויות להפעלה ביום ההולדת החל מליצנית המפעילה את הילדים בגילאים הקטנים וכלה בתקליטן המגיע עם ציוד הגברה ומוסיקה עכשוית ומקפיץ את הילדים עם שירים וריקודים עדכניים ,אולם יש שכבת גילאים בין גיל 7 עד גיל 11 ששם לא ידוע מה לעשות עם הילדים ביום ההולדת כיוון שליצנית קטנה עליהם ותקליטן עדיין לא מתאים לגילם ושם בגיל הזה ממש נכנסה לאחרונה אפשרות על בתלת מימד ,זה דבר חדיש לאמהות שמחפשות משהו יפה ומקורי.
 34. הכנת קליפ למצגת לילדים – כיום, כשמגיע יום ההולדת לילד /ה, אז האימהות חושבות מייד מה לעשות במסיבה של הילד. אירוע מיוחד שלא היה ועדיין לא חוו הילדים בכיתה ,כדי שכולם יזכרו את מסיבת יום ההולדת לטובה ויקבלו רושם אדיר מהחוויה ביום ההולדת של הילד או הילדה. אז בגיל 8 הילדים כבר עברו את גיל הליצנים או הקוסמים והם מרגישים בשלים ליותר מזה ומעוניינים במשהו שיגרה אותם יותר מלבד קוסם או ליצן ולזה קמה אטרקציה חדשה הנקראת קולנוע בתלת מימד בבית. הילדים אוהבים כמו הגדולים קולנוע ומה יכול להיות טוב יותר ומתאים יותר מאשר לקחת את הילדים לסרט הרפתקאות ולא סרט רגיל אלה סרט בתלת מימד בבית של הילד שיכול להיות בסלון הבית או בחצר ולהזמין את כל הכיתה.
 35. סרט ליום הולדת – סרט המוקרן בבית הילד או הילדה מצריך מספר תנאים על מנת שיאפשרו לזה לקרות. קודם כל, צריך מקום תחום ולא פתוח, כלומר מקום סגור כמו סלון או מרתף שבו הילדים יוכלו לשבת יחדיו אחד ליד השני ולצפות בסרט,המקום אמור להיות גם חשוך למדי על מנת שכמו בקולנוע ירגישו את החוויה של הסרט. בנוסף לזאת, לא מומלץ שיהיה גן שעשועים בסמוך או כל מתקן מפתה אחר שימשוך את תשומת לב הילדים. אם ההקרנה מבוצעת בחצר הבית, אז זה אמור להיות בשעות החשיכה וללא תאורת רחוב וללא משחקיה בצד. הילדים צריכים להיות מרותקים ומרוכזים בסרט. בנוסף, לא מומלץ שיהיה שולחן ממתקים ביום ההולדת בשעות ההקרנה, כדי שלא תיווצר טיילת של הילדים אל השולחן. לעוד פרטים כנסו לאתר.
 36. הקרנת סרט בבית – אטרקציה חביבה ומיוחדת ליום הולדת בגילאים 7 עד 11 זה סרט בתלת מימד בבית מה שמיוחד בזאת שמביאים את הקולנוע אליכם הביתה וזה כולל מסך גדול מקרן בתלת מימד, מיקסר שמע מגבר ומיקרופונים ומערכת סאונד משוכללת המשמיע בסאונד צליל היקפי ומאפשרת לראות ולשמוע את הסרט בשמע איכותי והיקפי המשודר בתלת מימד ונותן לצופה הרגשה כאילו הוא נמצא בתוך הסרט. זאת בעזרת משקפיי התלת מימד המסופקים לילדים ובנויים מעדשות בצבעים שונים בכחול ואדום ובזכותם מורכבת לילדים תמונה וסרט בתלת מימד המשודרים עם המקרן ונותנים חוויה מאלפת מהסרטים ומקנים לילדים תחושת התרגשות והתלהבות מהסרט על המסך הגדול. בזמן צפיית הילדים בסרט, מומלץ לחלק להם בהתחלה פופקורן חם בכוסות גדולים המיועדים לכך ויספקו את תאוותם של הילדים לאכילה תוך כדי צפייה בסרט.
 37. אטרקציה לגיל 8 – יום ההולדת מתקרב לילד ומה עוד ניתן לעשות שטרם עשינו. אז כמו שמוזכר למעלה בטיפים הקודמים החלטנו על יום הולדת סרט בתלת מימד בבית. אטרקציה חדשנית ומטריפה שמותירה בהלם את הילדים. בטיפ הקודם, הסברתי מה קורה בתחילת יום ההולדת .בהמשך לאחר שמתחיל הסרט, הילדים מתיישבים על המחצלת הפרושה בסלון הבית באופן כזה שיהיה מקום לשלושים וחמש ילדים ואז הם מקבלים משקפי תלת מימד מקרטון. רצוי מאוד להבהיר לילדים שהמשקפיים אמורים לחזור אל המפעיל בסיום הסרט ובנוסף אל להם לקרוע או לקמט את המוצר כיוון שחלק מהילדים נוטים לקרוע את המשקפיים או לקחת איתם בכיס המכנסיים אי לכך המפעיל מתריע מראש שמשקפי תלת מימד אמורים לחזור. הילדים מתיישבים מול מסך ההקרנה הממוקם בסלון או בחדר האירועים של הבניין וחשוב מאוד להחשיך את מקום ההקרנה כיוון שהמקרן אמור להקרין בחושך, כדי שיום ההולדת יצא מוצלח לגיל 8 וגם כן ליום הולדת גיל 9.
 38. האטרקציה המושכת והחדשנית ליום הולדת לגילאיי שבע עד אחד עשרה – שהיא סרט ליום ההולדת אמורה להתאים לפי גיל יום ההולדת. למשל, לגיל שבע יוקרן סרט מדובב המתאים לגילאים האילו וערוך לצפייה. סרט זה לדוגמא לא יהיה מפחיד ומורכב מידי ואמור למשוך את שכבת הגילאים הללו. הסרט לא ארוך מידי על מנת לא לתת לילדים לאבד את הסבלנות ונחתכו ממנו קטעי דיבור ארוכים ולא מורכבים לילדים. לעומת זאת, נוספו לסרט קטעי אקשן וקומדיה אשר מרתקים ומלהיבים את הילדים עם משקפי התלת מימד. לדוגמא, נסיעה חווייתית ברכבות הרים גדולות ומפותלות המרתקות אל הילדים למסך ומוציאה מהם צרחות והתלהבות יתרה . לגילאי עשר, יש סרט אחר המתאים לגיל זה והוא סרט מתורגם מאנגלית ויש בו קטעים קצת יותר מפחידים עם צמחים טורפים ודגים טורפים ודינוזאורים המרתקים משכבת גיל זה .
 39. הקרנת מצגת באולם – לאחר שבונים מצגת נפלאה ומרגשת למישהו מהמשפחה וצורבים זאת על דיסק, מחכים ליום האירוע. ביום האירוע מביאים את הדיסק על מנת להקרין אותו באולם השמחות. בדרך כלל, באולם יש מסך שתלוי על התקרה ויורד למטה במידת הצורך וממולו ישנו מקרן ברקו המכוון אל המסך כדי להציג תמונה יפה וברורה. אולם, כאשר מקרינים את המצגת לאורחים, אז תמיד ישנם אנשים שיושבים בזווית לא טובה כלפי המסך ואינם יכולים לצפות בקליפ , ולכן במקרים אילו יש להביא מקרן ומסך נוספים ולהעמיד אותם מול קהל הצופים שאינו חשוף למקרן שעל הקיר ולהתחבר אל יציאת המקרן שתלוי באולם בווידאו אוט ואז שמשדרים את המצגת במחשב ואמורים לראותו בשני המסכים אחד יורד מהתקרה ואחד שיושב על הרצפה.
 40. הקרנת קליפ באולם שמחות – אירוע של יום הולדת הינו אירוע משמח מאוד בו נאספים בני המשפחה והחברים יחדיו כדי לחגוג את יום ההולדת של חתן השמחה. כמו ברוב האירועים, כדאי מאוד להיזכר ולצפות בבן המשפחה וחבריו על המסכים הגדולים. היום, כמעט בכל אולם שמחות יש מקרנים ומסכים על הקירות באולם ולאחר שניתן האות, התקליטן מפעיל את המצגת והקהל אמור לצפות. אולם, הקרנה לא נכונה תגרום לחוסר עניין בקהל ורעש מיותר הנגרם מהצגת המצגת בצורה לקויה .אם יש כמה מסכים והם ישנים ולא איכותיים, הצפייה תהיה לקויה. אם יהיה אור דולק באולם המצגת, תאבד מערכה. אם המוסיקה תתנגן בווליום חלש, אז תהיה דברת באולם .אם התקליטן לא יכוון את תשומת לב הקהל למצגת המוקרנת, אז זה לא יעבוד ולכן לאחר שמכינים מצגת מושקעת, יש לוודא שהיא תוקרן בצורה נכונה ומקצועית. לעוד על כנסו
 41. הקרנת מצגת בגן אירועים – כיום, יש המון אטרקציות לאירועים וביניהם יש מצגת או קליפ מושקע לכוכב האירוע המוקרן ביום האירוע וזה דורש לעשות הכנה מוקדמת מראש לאסף חומר כמו תמונות וסרטונים ולהתחיל להכין מצגת מתאימה ומרגשת. כאשר המוצר מוגמר וצריך להקרין אותו ביום האירוע, אז מגייסים ציוד הקרנה שבדרך כלל נמצא באולם השמחות ותלוי על הקיר באולם ואז ברגע המתאים מכבים את האורות מורידים את מסך ההקרנה הנגלל באופן חשמלי ומפעילים את המקרן היורד מהתקרה ומחובר למחשב נייד עם המצגת. עושים הפעלה במחשב ויש לנו קליפ מתנגן. אולם, מה עושים שהאירוע מתבצע בגן אירועים שזה מקום פתוח וההפעלה כאן שונה לגמרי בהקרנה באולם שמחות סגור ושאין שום גורם מפריע להמשך ההקרנה.
 42. הקרנת קליפ באולם  – כיום, שיש המון אירועים כמו חתונה בר מצווה או בת מצווה או סתם יום הולדת אטרקציה חשובה ומתאימה לאירוע זה מצגת לאותו יום, אז לאחר שאחד מבני המשפחה או אחד החברים עבד על או קליפ לחתן יום ההולדת, יש צורך להקרין אותו באולם. כיום, ברוב האולמות אירועים מותקן על התקרה שלהם מקרן ומסך גלילה חשמלי היורד מהתקרה. אז ברגע שהקהל מוכן לצפות במצגת המוכנה, מכבים את האורות והתקליטן מתחיל את המצגת וקורא לכולם להסתכל על המסך. איכות המצגת או הצפייה תלויה לרוב באיכות המקרן או בשעות העבודה של המקרן. בהרבה אולמות המקרנים עובדים שעות על גביי שעות וזה מתבטא בהיחלשות המנורה המקרינה את המצגת וכתוצאה מזה התמונה תהיה חלשה ואנמית וחוויית הצפייה תדעך. מה שצריך לעשות על מנת לתקן זאת, זה להחליף את המנורה במקרן למנורה חדשה וזה כרוך בהוצאה כספית לא קטנה. לכן, רוב בעלי האולמות לא מחליפים את המקרנים ומקרינים עם תאורה חלשה.
 43. הקרנת מצגת באולם שמחות – הקרנת המצגת שהכינו במחשב צריכה להתבצע אחרי מנה עיקרית וזה תלוי בסוג האירוע – אם זה חתונה, אז המצגת מוקרנת אחרי מנה עיקרית ואם חוגגים בר מצווה או בת מצווה, אז לרוב המצגת מוקרנת לאחר מנה ראשונה שרוב האורחים עדיין באולם. יש כיום האולמות שמחה את מסך הלדים המפורסם שמקרינים בו את המצגת או הקליפ והוא מחובר למחשב הנמצא אצל התקליטן, אולם מסך זה אינו נותן תמונה איכותית ומעוות במעט את התמונה. כתוצאה מזה, המצגת המופיעה על המסך דהויה במעט ונטולת חדות ואינה מוסיפה עניין למצגת. לכן, יש צורך במקרן חזק ואיכותי ומסך תואם על מנת שרוב האורחים יראו את המצגת בצורה יפה ואיכותית. לשם זה, יש חברות המשכירות ציוד הקרנה לאירועים ונותנות מענה הולם למצגת איכותית.
 44. מסך להקרנת מצגת – רבים כיום אינם מתמצאים בציוד הדרוש להקרנת מצגת או קליפ שהם הכינו ליקירם , היום שאמור להיות אירוע משמח כמו יום הולדת אן בר מצווה או בת מצווה או כל ארוע שיש בו אפשרות להקרנת קליפ או מצגת, אז קיים הצורך להכין סרט על כוכב האירוע ואז או שמכינים באופן עצמאי למי שיש הידע או הזמן או לחילופין פונים לאיש מקצוע המכיר את התחום ויש לו ניסיון עשיר וידע רב הדרוש להכנת מצגת מרגשת או קליפ מבדר הניתן להקרנה ביום האירוע ומהפנט את הקהל ואת בעל השמחה. ולאחר שיש ביד את הקליפ, אז כל מה שניתן זה להשיג ציוד הקרנה לשם הקרנת המצגת לקהל. אז ברוב הפעמים, יש באולם השמחות או בגן האירועים מסכים ומקרנים במקום התלויים בדרך כלל בתקרה. המחשב עם הקליפ נמצא אצל התקליטן או התאורן וברגע המתאים הם מכבים את האורות באולם ומבקשים מהקהל לשבת ואז מקרינים את הקליפ לתשואות הקהל.
 45. השכרת ציוד להקרנה – כיום, כאשר יש אירוע משפחתי תמיד יש קרוב משפחה המחוייב להכין מצגת או קליפ לחתן השמחה. אם זה ליום הולדת טן לבר מצווה או לבת מצווה או מצגת חתונה או כל אירוע משמח אחר. קרוב משפחה משיג חומר הכולל תמונות וסרטונים ומזה מכין מצגת יפה ומרגשת ואז נוצר הצורך להקרין את המצגת במסעדה או בחצר בית. לשם כך, חייבים להשיג ציוד הקרנה הכולל מקרן חזק עם עוצמה מספקת לאותו אירוע ובנוסף גם מסך הקרנה על חצובה המשמש להקרנת הקליפ על הבד וכמובן מערכת הגברה תואמת למצגת המוגדרת בתור בידורית עם חיבורים למחשב נייד וחיבור אלחוטי למיקרופון, על מנת שיהיה ניתן לברך את חתן המצווה. כל הציוד הזה מוגדר בתור ציוד הקרנה לאירוע ומושכר במחיר סביר ולא יקר של 300 שח בכך הכל. עוד על השכרת מקרן.
 46. הקרנת מצגות ליום הזיכרון – בערב יום הזיכרון, יש בכל הארץ במיוחד בערים הראשיות כנסים ליום הזיכרון. במהלך העצרות והכנסים, יש ביקוש גדול למסכים ומקרנים על מנת להקרין את הסרטים והמצגות שהוכנו לאותו יום. ניתן גם עם מקרן שקופיות. לרוב, נדרש למטרה זאת מסך גדול בגודל 3/4 הנותן מענה לצפייה של עד 1000 איש שיוכלו לצפות בסרטים המוקרנים על המסך הגדול. בשעות החשיכה, מה שצריך זה להיערך לזאת ולהגיע אל המקום שעתיים לפני ולהקים את המסך הקרנה במקום שלא יפריע לקהל ובמספיק גובה שכל הקהל יראה וגם בזווית מתאימה למקרן. המקרן בעל עוצמה גבוהה אמור להקרין על המסך שהוא יושב על שולחן במרחק של 5 מטר מהמסך הגדול ובניצב אליו על מנת שלא יראו את התמונה בצורה מעוותת ושלא יהיה במקום תאורה חזקה על המסך כגון תאורת רחוב, שתפריע למצגת המוקרנת ..
 47. מקרן ליום הזיכרון – בהקמת מסך גדול של 3/4 יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים והם האם ההקרנה בתוך אולם סגור או בחוץ ויש כמה הבדלים אם ההקרנה מתבצעת בתוך אולם סגור אז אין בעיה של תאורת חוץ היכולה להפריע להקרנה או הקרנה ביום כמו כן אין בעיה של רוחות צד היכולים להפריע ליציבות המסך ולא צריך לקשור את המסך לשום עמוד והשטח יציב ולא מחוספס. לעומת זאת הקרנה בחוץ הרבה יותר מורכבת והיא דורשת מקצועיות על מנת למנוע בעיות -קודם כל המסך אמור לקום במשטח יציב ומאונך ואם אין אז שמים הגבהות לרגליים שנית המקום אמור להיות חשוך ולא חשוף לאור יום או אור זרקורים שלישית בחוץ יש רוחות ערב היכולות להעיף את המסך כמו מפרש של סירה ולכן יש לקשור את קצות המסך בכמה פינות אל מקום יציב כמו עמודיי תאורה או גדר או כל דבר יציב בסביבה כדי שלא יזוזו עם הרוח ולבסוף במרחק 55 מטר מהמסך .
 48. מקרן ליום הזיכרון המשך – לאחר שמיקמנו את המקרן במרחק חמש מטר מהמסך, יש לוודא שהמתקן יציב וחזק על מנת שהמקרן לא יזוז וישנה את נתיב האלומה שלו. דואגים לנתב כבל הקרנה המחבר את המקרן אל המחשב הנייד, משם רוצים להקרין את המצגת ומוודאים שרואים תמונה יפה וברורה על המסך הגדול, שתכסה את כל גודל המסך ולא תהיה קטנה או גדולה ממנו. כמו כן, יש לוודא שהתמונה המתקבלת לא תצא מעוותת או טרפזית וזה יכול לקרות אם ממקמים את המקרן בזווית אחרת מתשעים מעלות מהמסך .לאחר קבלת תמונה ברורה, מומלץ מאוד להדביק עם נייר דבק חזק את הכבלים של החשמל והמידע לרצפה על מנת שלא יזוזו וגם מטעמי בטיחות. כמו כן, רצוי בנוסף אף לכסות אותם עם משטחי פיויסי מבודדים ועבים כדי לתת יתר ביטחון לסביבה ואז שהכל יציב ומחובר, מחכים לזמן ההקרנה של הקליפ וניתן להשכיר חבילת הכל כלול.
 49. הקרנה על מסך גדול – מי מאיתנו הגברים אינו אוהב לצפות במשחקי האליפות, אם זה כדורגל או כדורסל או כל משחק אחר שכדאי לצפות ואז נוצר המצב שיש לראות את המשחק על מסך גדול על מנת שהרבה אנשים יוכלו לצפות יחד וליהנות מהאליפות ולהתרגש יחד. לשם כך, מצטיידים במסך גדול בדרך כלל שלוש על ארבע מטר ומקימים אותו בצורה בטוחה וחייבים גם לקשור את המסך בחלקו העליון למקומות קבועים כמו עמודי תאורה או עצים או כל מקום יציב אחר שיהיה אפשר וקשור אליו חבל מהמסך ולקבע את המסך על מנת שלא יזוז או יעוף מרוחות חזקות. אז ממקמים את המקרן במרחק שש מטר מהמסך, כדי שהתמונה תהיה על כולו ולא על חלק מהמסך. כדאי להצטייד בכבל ביאנסי ארוך המחבר את המקרן אל הממיר הנמצא בבית או במסעדה וכך לקבל תמונה חדה וברורה על המסך הגדול. בנוסף, צריך לחבר מערכת הגברה או רמקול מוגבר אל הממיר ולמקם אותו קרוב למסך, כך שנוכל לשמוע את המשחק ולהיכנס לאווירת המשחק.
 50. השכרת מקרן ומסך לקליפ – המשפחה מתארגנת ליום ההולדת הקרב ובא ומכינים את המשפחה לקראת האירוע של יום ההולדת של הסבא שמגיע לגיל 80 ואין דבר טוב יותר מהקרנת מצגת לסבא על הסבא .כדי שזה יקרה צריך קודם כל להכין מצגת יפה ומושקעת המורכבת מתמונות וסרטונים ולאחר שאוספים את החומר מכינים את המצגת במחשב נייד ושהכל מוכן ועובד, צריך להשיג אמצעי הקרנה כדי שכל המשפחה תראה את הקליפ על מסך גדול באולם או במסעדה, שבה מתקיים האירוע המרגש. אז אם אף אחד במשפחה לא השיג מקרן ומסך המתאימים להקרנת מצגת המרגשת, אז זה הזמן לצלצל לחברות המשכירות מקרנים ומסכים ולתאם איתם את הציוד הקרנה כדי שיהיה משוריין ליום האירוע.
 51. מקרן ומסך להשכרה למצגת – היום המיוחל עומד להגיע בו אתם חוגים יום הולדת עגול לקרוב משפחה זה יכול להיות אבא או אמא או סבא וסבתא או בעל המגיע ליום הולדת עגול כמו לדוגמא יום הולדת 60 או יום הולדת 70, ששם יש צורך חיוני בהקרנת מצגת המסכמת את פועל חייו מגיל ינקות ובהמשך צבא, חתונה, ילדים ואם יש אז נכדים ואת כל החומר יש לקחת יוזמה ולאסוף את כל החומר על בעל השמחה. בדרך כלל, אחד הילדים תופס יוזמה ועובד על הכנת המצגת. אולם, כדי לראות את המצגת ביום האירוע, יש להשכיר ציוד הקרנה הכולל מקרן חזק המתאים להקרנה של מצגות עם חיבור למחשב ומסך חצובה כמובן המתאים בגודלו להקרנה במסעדה או אולם או חצר הבית ויש גם צורך בבידורית לשם הגברת הקול מהמחשב ולא להסתמך כמו רבים על הרמקולים של המחשב. לעוד מידע בנושא כנסו
 52. שכירת מקרן ברקו – אין כמו מסיבה בטבע או טיול שיוצאים אליו כמה חברה או כמה משפחות יחד לאיזה צימר או קיבוץ ושמגיע הערב נאספים כולם ומעלים רעיונות מה לעשות בערב יחד בחצר. אז רעיון שעולה שוב ושוב זה מסיבת קריוקי עם מערכת הגברה ומיקרופונים וכמובן מסך הקרנה ומקרן ברקו טוב המתחבר למחשב נייד. אז כיום אין צורך לקנות ציוד הקרנה כזה, יש אפשרות להשכיר את הציוד מחברה המתמחה בזאת, אך יש לוודא לפני שמשכירים את הציוד מה מקבלים ואיך מתפעלים את הציוד על מנת שלא תיווצר בעיה בהמשך. צריך מקרן בעל עוצמה גבוהה ואיכות טובה ,צריך מסך הקרנה על חצובה כדי שיהיה אפשר להציבו בכל מקום בחצר ללא תלות בקירות וצריך כמובן כבלים המתחברים למחשב נייד על מנת שנוכל לראות את התמונה היוצאת מהמחשב אל המקרן ומשם תוצג על המסך הקרנה וכל זאת רצוי לקבל הסברים מחברת ההשכרה ולא לסמוך על חוש הטכני שלך על מנת שהערב יעבור בצורה חלקה וללא תקלות. עוד על
 53. יום הולדת לגיל 9 – הגיע העת לחגוג לילד יום הולדת ומה טוב אם הגיע יום ההולדת שלו וצריך לתכנן לו מסיבה. גיל 9 זה גיל מורכב בגיל הזה הילדים שבעים כבר מליצנים שבעים כבר מקוסמים שהם רואים גם בטלוויזיה ומכירים כמעט כל קסם או טריק היוצא לאוויר והכל רואים מיוטיוב. בערוץ הזה, יש המון סרטונים על קוסמים וקסמים ומה הסוד שלהם. כך שמספיק וילד אחד במסיבה מכיר את הקסם או מספר זאת בקול על מנת שכל הכיתה תשמע וזה יוצר איזה חוסר נוחות אצל הקוסם מאחר וסודו התגלה. לכן, צריך לחשוב על פעילות מעניינת לגילאי 9 שימשוך אותם וייתן להם הנאה מרובה .לכן, כאן נכנסים חברת יום הולדת סרט לתמונה ומספקים תוכן עשיר ומבדר לגילאים אלו. תוכן המתאים לכל אחד ואחת מהילדים ומתאים לכל הכיתה גם לבנות וגם לבנים ונותן מענה לרצונותיהם לבידור והנאה.
 54. יום הולדת 9 יום הולדת מהסרטים זה נשמע בומבסטי ומתאים לכל יום הולדת, אך אם נדייק אז נבין שזה בעצם הקרנת סרט לילדים בגילאי 8 .9.100 כיום שכל הילדים בגילאים האילו עברו ליצנים וליצניות וקוסמים עם כל מיני קסמים חדשניים שהרבה מהילדים מכירים .אז מה שאמור להיות שוס והפקה מיוחדת זה יום הולדת מהסרטים או יום הולדת סרט וזה בעצם הפקה שלימה הכוללת בתוכה הרפתקה וחוויה סוחפת וחדשנית עבור הילדים של המסיבה והרגשת אושר עילאית כלפיי ילד יום ההולדת החוגג את היום הזה עם משפחתו וכמובן עם כל הכיתה שלו ביחד במקום שאמור להיות סגור ומתאים להפעלה מיוחדת מסוג זה. הפעילות הרבגונית הזאת אמורה להתבצע במקום כמו סלון הבית או חדר האירועים של הבניין או במועדון כלשהו, אך חובה על המקומות להיות סגורים וניתנים להחשכה במהלך הקרנת הסרט.
 55. יום הולדת לגיל 9 – בהמשך לטיפ הקודם, הפקת בבית הנה חוויה עוצמתית ומאוד מיוחדת לילד ולכיתתו וזאת כיוון שבהפקה מסוג זה אנו מביאים את הקולנוע עם כל מרכיב אל הלקוח אל ילד השמחה וזה כולל מקרן איכותי וחזק המקרין בתלת מימד זה כולל מסך גדול על חצובה המתאים לפתיחה מהירה ועומד באופן עצמאי על תלת רגל ואינו תלוי על הקיר או התיקרה ובנוסף הנו גדול מספיק להיכנס בכל בית סלון או חדר אירועים. ובצד ההגברה אנו מגיעים עם מערכת הגברה בסאונד עם כמה רמקולים המפוזרים באופן שווה בחלל הסלון או חדר ההקרנה על מנת לתת הרגשה של קולנוע בבית. זאת בנוסף, יש משקפי תלת מימד המחולקים לילדים בתחילת הסרט ונותנים להם הרגשה של תחושה של מציאות מדומה ותחשה נהדרת במהלך הסרט בליווי אפקטים מיוחדים הנועדו לקהל הילדים בגילאי שבע עד אחד עשרה.
 56. יום הולדת בתלת מימד – יום הולדת סרט זאת פעילות חוויתית המתאימה גם לגיל 10 במהלך סרט התלת מימד הילדים מרותקים למסך עם המשקפיים וצופים בסרט בצורה שקטה בישיבה על מחצלות ומגלים עניין רב במהלך ההקרנה. בנוסף, כדאי לחלק להם כוסות גדולים עם פופקורן על מנת שירגישו שהם כמו בסרט בקולנוע ואף לתת להם משקה של טרופית לשתייה וזאת שיוכלו לשתות במהלך ההקרנה מבלי לקום לשולחן הממתקים ומבלי להפריע לשאר הילדים בצפייה חוץ מזה כדאי טרופית ולא כוס שתייה, כי הכוס יכולה להישפך על מקום הישיבה ומוטב להימנע מזה .במהלך הצפייה בסרט, מפעיל ימי הולדת אומר להם מתי לשים את המשקפיים על העיניים כיוון שלא כל הסרט צריך משקפיים על העיניים והמפעיל נותן להם הנחיות בהתאם לסרט המרתק. כמו כן, הילדים מתבקשים לגעת בכל מיני חפצים בתלת מימד.
 57. יום הולדת 9 – בהמשך ליום ההולדת בתלת מימד בבית סיפרנו בטיפ הקודם, נסביר איך להיערך להקרנת הסרט בבית, איך להכין את הסלון של הבית על מנת שיתאים להכלת כיתה שלמה או אפילו מעל זה. לכן, בזמן הקרנת הסרט בתלת מימד הילדים יושבים מרותקים למסך ומתחברים לעלילת הסרט המותח ואף מזדהים עם כוכב הסרט. במהלך הסרט, ניתן לחלק לילדים פיצות טעימות מאכל שאהוב לילדים ואף לבוגרים. רצוי לא לעשות הפסקה באמצע הסרט כדי לאכול כיוון שהילדים מרותקים לסרט ואין צורך להוציאם מהריכוז ואף ממקומות הישיבה שלהם אלה לתת להם את הפיצות תוך כדי ישיבה ואף להגיש להם טרופיות למקומות שלהם. כל זאת, בצפייה מרותקת של הילדים אל המסך. ישנם ילדים שירצו משולש פיצה נוסף ולכן יש להזמין מגשים בהתאם לכמות הילדים כלומר רצוי להזמין עוד שני מגשים למקרה וירצו עוד משולש פיצה כל זאת ועוד ב
 58. יום הולדת 10 בהמשך לטיפ הקודם על ההפעלה הייחודית הנקרית יום הולדת סרט הרבה הורים חושבים ותוהים מה לעשות עם הילד או הילדה בהגיעם לגיל 10 איזה סוג הפעלה יתאים להם ולכיתה כדי שילדי הכיתה יהיו שמחים ומופתעים ויזכרו את יום ההולדת לטובה ויישאר להם טעם טוב בפה .אז יום הולדת בתלת מימד זה הרעיון הכי טוב ונתאים לגילאים האילו וכמו שסופר בטיפ הקודם הילדים יושבים לצפות בסרט עם המשקפיים ועם פיצה טעימה ביד וטרופית ביד השנייה וכולם מרוכזים בסרט המותח ואין ולא רצוי לעשות הפסקה באמצע כיוון שזה יכול להוציא אותם מהריכוז ,ולכן האוכל מתבצע תוך כדי צפייה בסרט המרתק .ויהיו ילדים ביום הולדת שיבקשו עוד פיצות לכן כדי להזמין משולשים לעוד חצי כמות ילדים על מנת שהאוכל יספיק .ולקראת סוף הסרט הילדים נכנסים לחוויית רכבות ההרים וכל זה ב
 59. יום הולדת קולנוע – ביום הולדת קולנוע, המטרה לרתק את הילדים בצפייה בסרט תלת מימד המוקרן להם על המסך הגדול. לאחר שהתחיל הסרט המדובב וחילקנו לילדים פיצה וטרופית כדי שישבעו אז הסרט ממשיך עם ההקרנה ועם המשקפי תלת מימד .וממשיכים לקראת סוף הסרט ואז מגיע חלק מאוד מהנה וחוויתי לילדים הנקרה מסע ברכבות הרים ובו הילדים עולים כביכול לרכבת הרים בתלת מימד ומרגישים כאילו הם יושבים בקרון הרכבת וזאת חוויה מאוד כיפית ומדהימה הילד של יום ההולדת מאשר להם לעלות על הרכבת ולכל הצעקות וההתלהבות הם עולים ויורדים ומאוד מתחברים לקטע הזה הקטע נמשך כמה דקות ומורכב מכמה קטעים של רכבות בתלת מימד .בסיום הקטע, מגיע סוף הסרט שבו הכוכבים חוזרים הביתה והכל בא על מקומו בשלום. כיאה לסרט לילדים
 60. מצגת ליום הולדת גיל 10 – בהמשך ליום הולדת לגיל 10, עוד אטרקציה מעניינת ויפה שיכולה לעשות שמח לחוגג יום ההולדת אחרי שהילדים צופים בסרט ההרפתקאות בתלת מימד ונהנים מאוד, אז המפעיל מקרין מצגת יפה ומרתקת על ילדת יום ההולדת. המצגת מוקרנת על המסך ההקרנה לפני כל ילדי הכיתה ולפניי כל המשפחה. המצגת מאוד ייחודית ומתאימה לשכבת ילדי הכיתה ומורכבת מתמונות חוגג המסיבה ותמונות משפחתו בכל מיני מצבים שונים. המצגת כוללת בתוכה אפקטים רבים בתלת מימד וגם אנימציות המשתלבות בהתאמה עם תמונות ילדת יום ההולדת וגם מעברים מקסימים המתאימים לילדים ובנוסף לכל התמונות יש גם מוסיקה קצבית נעימה לאוזן המוסיפה ממד וואקלי למצגת המיוחדת וגורמת לקהל הילדים למחות כפיים לכוכב המסיבה. כל זאת ביום הולדת לגיל 10.
 61. במשחקי אליפות גיל 9 – כמו יום הולדת בתלת מימד לגיל 10, כך גם לגיל 11 שכאן בלל גיל הילדים יש צורך בשדרוג ההפעלה לגיל 11 ובתחילת יום ההולדת לילד, נותנים לילדים לשיר קריוקי עם מיקרופונים, כאשר ילד כוכב המסיבה בוחר מי יעלה לשיר, אלא שפה הילדים לא מעוניינים במוזיקה עברית אלא במוזיקה לועזית עכשווית המוכרת להם וכך הם שרים ואף רוקדים לצלילי המוזיקה. לאחר זמן מה, מכבים את האורות ועוברים לסרט בתלת מימד. המפעיל מחלק להם משקפיים לכל ילד והאמהות מחלקות להם פופקורן כדי לתת להם הרגשה של קולנוע. הסרט המוקרן הינו סרט מתורגם לעברית והתוכן שלו אמור להתאים לשכבת גיל זאת. במהלך הסרט, הילדים עוברים חוויה של דגים טורפים, צמחים טורפים,דינוזאור אימתני ורכבות הרים גדולות ומלהיבות המקפיצים את הילדים למימד אחר .
 62. יום הולדת לגיל 11 – כמו ביום הולדת לגיל 9, גם כאן צריך לשעשע את הילדים ובמיוחד את ילד השמחה ולכן שלא כמו יום הולדת 9 כאן מתייחסים לילדים קצת יותר בבגרות כיוון שהם יותר בוגרים ויותר ערים למה שסובב אותם .בגיל זה אין צורך בקסמים כיוון שהילדים מכירים כבר את הכל ואין כמעט מה לחדש להם בתחום הקוסמות ולכן מה שמושך אותם מלבד הקריוקי שהם צריכים לשיר כמה חברים זה סרט בתלת מימד המתאים לגילם וסרט כזה יכול להיות דובר שפה זרה ורצוי אנגלית, כי זה מה שהם לרוב מכירים בתור שפה אחרת וחייב להיות סרט מתורגם עם תרגום ברור .בגיל 11, הילדים מעדיפים סרטי אקשן רבי פעלולים עם נגיעה בסרטים מפחידים מעט על מנת שהנושא יעניין אותם וירתק אותם למסך, אך לא יפחיד אותם על מנת לא ליצור בכי. כמובן שהסרט מגיע בתלת מימד עם משקפיים. אז החוויה מפתיעה ומקפיצה והילדים נהנים מאוד מהסרט ועצם החוויה
 63. הקרנת מצגת בחתונה – ביום החתונה המגיע, ישנם הרבה חברים המעוניינים להפתיע את בני הזוג המתחתנים והפתרון הכי טוב זה להכין להם מצגת חתונה. אז מישהו מהחברה יושב ומארגן חומר למצגת והפלא יש לנו מצגת לאירוע. אולם, על מנת שהזוג יופתע והקהל יראה את המצגת המהממת, יש צורך להקרין אותה ולכן מגייסים את עזרתו של איש מקצוע המבין בתחום ומגיע עם ציוד מקצועי הכולל מקרן עוצמתי בעל יכולת להקרין סרטונים באיכות גבוהה ומסך הקרנה גדול שיתאים להקרנת המצגת. ברוב המקרים, לוקחים מסך גדול של שלוש על ארבע מטר וממקמים אותו ליד התקליטן עם הפנים לקהל. המסך צריך להיות יציב מאוד על מנת שלא יזוז ואם זה בחוץ, אז חייבים לקשור את המסך עם חבלים לעצם דומם, עמוד או דומה כדי שהוא לא יתנפנף ברוח ויהיה כדי להראות לקהל מספיק יציב.
 64. הקרנת קליפ בחתונה – בהמשך למאמר הקודם, כאשר יש ביקוש להשתמש במסך גדול להקרנת קליפ בחתונה או במשחקי אליפות, אז קוראים לאיש מקצוע ואסור בשום פנים ואופן לבצע זאת לבד ללא ידע מקצועי וזה מכמה סיבות צריך לדעת איזה מקרן להביא לאירוע יש מקרנים חזקים בעוצמה ויש חלשים יותר שיהיה קשה לראות איתם מצגת. יש מקרנים בעלי עוצמה גבוהה, אך עברו המון שעות וזה מוריד להם את אפקטיביות ההקרנה. לכן, צריך להשתמש במקרן עם עוצמה גבוהה שלא עבד יותר מאלף שעות וכדאי שיהיה עם חיבור לכבל באיכות חדה, על מנת שהתמונה על המסך תצא חדה וברורה. כמו כן, יש לוודא שהכיוונים במקרן יהיו מכוונים למצב אופטימלי להקרנת מצגת באולם שמחות. מלבד זאת, רצוי לחבר כבל חשמל מתאים למקרן עם הארקה כפולה, על מנת שלא יהיו רעשים ברקע ורצוי שזה יתחבר לחשמל של התקליטן באירוע כדי לשמוע את מצגת החתונה ללא רעשים.
 65. השכרת מקרנים לימי הולדת 60 – כאשר מגיע היום המיוחל והאישה או הבעל הגיע לגיל 60, אז מין הסתם בן הזוג יכין לו מסיבת הפתעה. זה עניין הדורש המון הכנה מראש וידע מקדים על מנת שהאירוע יהיה יפה ובטוב טעם .אז קובעים קודם כל מקום לאירוע. אם זה אירוע מצומצם עד 15 איש, אז אפשר בבית בסלון. אך, אם זה אירוע מעל 20 איש, כדאי לעשות זאת בחצר או במסעדה שזה מה שרובם עושים סטגרים מסעדה ליום מסויים ומשריינים את היום לכל המוזמנים, שולחים מסרים חשאיים לגבי אותו יום, שיכינו את עצמם ויתכוננו לחגוג יום הולדת 60 עם כוכב המסיבה. אז מלבד האוכל של המסעדה, שאנו אמורים לבחור אם זה בשרי או חלבי, אנו מקשטים את המקום בסרטים ובלונים ומכינים הגברה עם מיקרופון לברכות. אך, הדובדבן שבקצפת אמור להיות סרטון או מצגת על בעל האירוע שהקהל אמור לצפות ביום ההולדת לגיל שישים.
 66. השכרת מקרן שקפים – מקרן שקפים או מטול שקפים או כמו שקראו לו ויואגראף משמש כמו שהוא ניקרא הקרנת שקפים. לפני כמה עשורים, בזמן שלא היה מקרני ברקו, אז השימוש במקרני שקפים היה מאוד נפוץ ולא היה בית ספר ללא כמה מטולים בהישג יד, אולם בהמשך הזמן ירד השימוש במטולים. אולם, כיום ישנם עוד בתי ספר ומכללות הזקוקים למטול שקפים על מנת להציג שקפים עם תמונות או מלל על מסך גדול או על הקיר. המנורה מחזיקה כאלף שעות בממוצע והשקפים נראים בבירור על הקיר הלבן. ישנם שני סוגי מקרנים אחד זה מקרן נייח שהוא גדול יותר עם זרוע המתחברת מעל המסך עם השקף ומקרינה אותו על הקיר ויש את המקרן הנייד שכשנו הוא קל יותר ומתקפל וניתן להכניסו לתיק ולנייד אותו לכל מקום. חסרונו שהוא פחות עוצמתי בתאורה שלו ויקר יותר.
 67. בהשכרת מקרן שקפים – יש לוודא שיש לנו משטח לבן או קיר לבן גדול שנוכל להקרין עליו את הדפים .ישנם שני סוגי מקרניי שקפים אחד נייח וגדול עם זרוע המתחברת לבסיס המקרן וחלונית הנפתחת על מנת להעביר את שיקוף הדף אל הקיר מקרן זה גדול יחסית ואינו נוח להעברה או ניוד אלה להעביר בין כיתות בתוך בית ספר ולכן שם יש לו את מירב השימוש. יש עוד סוג של מקרן שהוא מקרן מתקפל שבסיסו קטן יותר וגם אצלו ישנה זרוע מתקפלת המעבירה את המידע אל הקיר הלבן. יתרונו של מקרן זה שהוא נייד וניתן לקיפול לאחסון בתיק מנהלים פשוט , הוא אינו כבד כמו קודמו והמקרן מדויק יותר וניתן להתקנה בכל מקום ושימושו הוא להרצאות בכיתות או בכל מקום שיש בו צורך. חסרונו הינו במחיר היקר שלו ועלות נורה היקרה פי כמה מהמקרן הנייח. לאחרונה, השימוש במטולי שקפים ירד באופן ניכר עקב השימוש ההולך וגדל במקרן בקרו שעלותו הולכת ויורדת ולכן מועדף על בתי הספר ועל המרצים.
 68. השכרת מקרן בחולון – כיום, כאשר אירוע חשוב כמו חגיגת בר מצווה או חגיגת בת מצווה או חתונה או יום הולדת עגול לגיל 50 או יום הולדת 60 או יום הולדת לגיל 70, הדבר החשוב ביותר והנדרש ביותר לאירוע מסוג זה זה הכנת מצגת מרהיבה שתייחד את בעל השמחה או בעלת השמחה. לשם כך, יש צורך בהשכרת מקרן ומסך הנדרשים להקרנת המצגת בערב השמחה .אם האירוע בחולון, אז מכין המצגת יחפש בעיר חולון חברה המשכירה מקרנים ומסכים וגם הגברה לשם הקרנת המצגת במסעדה. אז חייבים לברר את שעות הפתיחה של החברה וחייבים לברר מה מקבלים איזה ציוד השכרה מקבלים לאירוע והאם זה יהיה קל לתפעול או זה יהיה מורכב ויידרש לשם כך טכנאי מפעיל. בשיחת טלפון, ניתן לברר את כל הפרטים הספציפיים להשכרת המקרן בחולון, איפה ממוקמת החברה והאם יש חנייה באזור ומה הם שעות הפתיחה והחזרה לשם החזרת הציוד.
 69. השכרת מקרן בבת ים – עוד מעט מגיע היום הנכסף וחוגגים לסבתא היקרה יום הולדת 70, אז כמו בכל אירוע משפחתי מרגש צריך להקרין מצגת על כוכבת המסיבה הסבתא היקרה, שיש לה משפחה מוחבת של ילדים ונכדים ואף נינים ואין יותר משמח ומרגש מאשר הכנת מצגת לגיל 70 לסבתא. אז לאחר שפונים לחברה מקצועית להכנת מצגת לסבתא ומקבלים את המצגת על דיסק או דיסק און קיי, צריך למצוא אמצעי הקרנה ואם מקרינים במסעדה בבת ים, אז ככל הנראה ההקרנה תתבצע בחוץ תחת כיפת השמיים על רקע הים וזה דורש מפעיל מקצועי שיגיע עם ציוד הקרנה מקצועי הכולל מקרן ברקו ומסך גדול ומערכת הגברה ייחודית על מנת שישמעו בצורה נאותה את השירים המתלווים למצגת וגם ניתן יהיה לשמוע ברכות עם מיקרופון מהמשפחה הקרובה או את כוכבת המסיבה שרוצה להודות לכולם שהגיעו למסיבה. ושמגיע הרגע המיוחל כולם יושבים אל מול המסך ואז המפעיל מתחיל את הקרנת המצגת וצריך לכבות את האורות לפניי כדי שכולם יראו בצורה טובה ויהיו מרוכזים במצגת יום הולדת 70.
 70. השכרת מקרן בראשלץ– לא פעם יש צורך בהשכרת ציוד הקרנה באזור ראשון לציון והסביבה יותר נוח וקרוב לחפש שירות השכרת מקרנים בעיר ראשון לציון מאשר לסוע רחוק יותר ולעמוד בפקקים וחוסר החניה ולכן כדאי לצור קשר עם חברתMRT הממוקמת במערב ראשון ונותנת שרות כיד המלך לתושבי העיר הכולל ציוד מתאים לארוע מסך גדול בהתאם לכמות הקהל מקרן יחודי והגברה מתאימה המתאימה לסוג הארוע או המצגת וכל זה כולל חניה במקום וכולל הסבר מקצועי ומובן ללקוחות עושים את המאורע קל ונוח יותר וכמובן אם צריך להעזר בטכנאי אז מה טוב שהוא נגיש ונמצא בסביבה הקרובה ויכול לתת מענה מהיר לכל בעיה או סוגיה אם תצוץ .אז מאוד מומלץ לתושבים בעיר להיעזר בחברה הפועלת אצלכם בעיר כבר כמה שנים ולעשות את הארוע שלכם גם מוצלח וגם קליל ומהמם
11

עוד בנושא

דילוג לתוכן