מפעיל ליום הולדת 8

הפעלה ליום הולדת גיל 8

תכנון מסיבת יום הולדת לילד בן 8 אמור להיות אירוע מרגש! מצורפת המלצה כיצד להפוך אותו ליום בלתי נשכח:

ראשית  בחרו נושא: שאלו את ילד יום ההולדת על הדמויות, התחביבים ותחומי העניין החביבים עליו. לאחר שבחרתם יחד עם הילד את  נושא המסיבה וההפעלה תוכלו להתחיל לתכנן את הקישוטים, ההזמנות והפעילויות בהתאם לדוגמא יום הולדת סרט אז ניתן להזמין קישוטים מתאימים ברשת במחיר מוזל ואף לצרף מסך הקרנה מתאים וקישוט לעוגה הטעימה שמוציאים בסוף המסיבה .

צור הזמנות:

עיצוב הזמנות צבעוניות ומושכות התואמות את הנושא הנבחר. כלול פרטים חיוניים כגון תאריך, שעה, מיקום המסיבה שזה סלון הבית או חדר דיירים הנמצא בקומת הקרקע או איזה מתנס הנמצא בסמוך למקום המגורים  ומידע על משך הפעילות נמשכת בדרך כלל שעתיים על מנת שההורים ידעו מתי לבוא ולאסוף את הילדים .

בחירת מקום:

החשוב מאוד אם אתה רוצה לארח את המסיבה בבית או לבחור מקום חיצוני כמו פארק, מרכז קהילתי או אזור משחקים מקורה ,המקרה של קולנוע רצוי מקום תחום וסגור ללא תאורה המגיע מסביב

 קישוטים:

מקשטים את המקום בבלונים, סטרימרים, סרטים צבעוניים ומפות שולחן התואמים לנושא הנבחר. ניתן לשלב גם את הצבעים האהובים על הילד.

משחקים ופעילויות למסיבה:

תכננו משחקים ופעילויות המתאימים לגילם שישפרו את הילדים. כמה אפשרויות פופולריות כוללות ציד אוצרות, מירוצי שליחים, קוסם, ציורי פנים, אומנויות ואומנות, ודוכן צילום.

בידור:

שקול לשכור בדרן מקצועי כגון קוסם, ליצן, או דמות מחופשת כדי לשמור על מעורבות הילדים ומבדר לאורך כל המסיבה וזה כאשר מדובר על גיל שש

ביום הולדת לגיל 8 חשוב לזכור:

-צריך מפעיל ותיק ומנוסה בהפעלת הילדים

-צריך מקום תחום וסגור לפעילות

-חייב כיבוד / נשנושים כמו פופקורן

-טקס עוגה מגיע בסוף

-לא להזמין יותר מכיתה שלמה

-כדאי לעשות צילומים על רקע של הקולנוע עם הילדים .

בהפעלה לגיל 8 יש חשיבות גדולה

אוכל ושתייה:

הכינו תפריט ידידותי לילדים המורכב מחטיפים, פיצות עם וללא גלוטן ומשקאות קלים וטרופית . ודא שיש לך אפשרויות לילדים עם הגבלות תזונתיות רגישות לגלוטן או אלרגיות. אל תשכחו לצרף עוגת יום הולדת או מאפינס!

הפתעות  למסיבה:

הכינו שקיות טובות או טובות מסיבה שהילדים יקבלו הביתה. מלאו אותם בצעצועים קטנים, מדבקות, ממתקים או פריטים מותאמים אישית הקשורים לנושא.

תפסו את הזיכרונות: תנו למישהו מהמשפחה והחברים לצלם תמונות או סרטונים במהלך המסיבה כדי ללכוד רגעים יקרים. אתה יכול גם להקים אזור תא צילום לצילומי מצבים מבדרים.

לוח זמנים:

צור לוח זמנים מפורט למסיבה, כולל התזמון למשחקים,קטע בידור ,ברכות הומוריסטיות ,שירת קריוקי,ריקודים על רקע המסך , פעילויות, אוכל, חיתוך עוגות ומתנות. זה יעזור לשמור על הכל מאורגן ולהבטיח זרימה חלקה של אירועים.

זכרו לתת עדיפות לבטיחותם ולרווחתם של כל הילדים המשתתפים בהפעלה . ודא שיש השגחת מבוגר,מלבדך  ושקול את כל אמצעי הזהירות הדרושים בהתבסס על המקום והפעילויות המתוכננות. שתהיה לך חגיגה פנטסטית והנאה של הילדים ממסיבת קולנוע בתלת מימד עם המשקפיים המתאימים וריקודיי גסט דנס ועם המצגת המאלפת שמכינים לילדת המסיבה וזאת הצלחה מסחררת להפעלה בתלת מימד

הפעלה ליום הולדת גיל 8

הפעלה ליום הולדת גיל 8

עוד בנושא

מצגת גיל 70
מצגת גיל 70

הנה הגיעה יום ההולדת לאמא,  אבא,  סבא,  או סבתא יום חגיגי במיוחד ללא ספק. ימים שאנו הילדים, הנכדים והנינים נוהגים לחגוג ולציין כאות לציון תקופת

קרא עוד »
דילוג לתוכן