מקרן ליום הולדת

המלצות חשובות בהשכרת מקרן והתאמתו לסוג האירוע

אילו נקודות יש לבחון ולבדוק בזמן השכרת מקרן או מקרנים ברקו?

עליכם לדעת היטב את הצרכים שלכם. האם המקרן אמור לעבוד באזור חשוך , יש תאורה מלאה או חלקית, האם מדובר בהקרנה של מצגת או ערב קולנוע ביתי. האם אתם מקרינים באזור פתוח או מקום סגור האם יש רוחות חזקות בסביבה. בהשכרת מקרנים שמדובר בכמה מקרנים זה קצת יותר מורכב וצריך טכנאי מנוסה. לכל אירוע הקרנה, יש מקרן להשכרה שיהיה אידיאלי עבורו ולכן הגדרה מדויקת של הלקוח תאפשר לנציג השירות להתאים לכם את המקרן או המקרנים והמסך המתאים לצרכיכם.

כיצד לדעת איזה מקרן דרוש לכם?

  1. ההבדל המשמעותי בהשכרת מקרנים הוא עוצמת הארה = Ansi Lumens. ככל שעוצמת ההארה של המקרן גבוהה יותר, כך גדלה יכולת המקרן להציג תמונה איכותית גם בתנאי תאורה ואפילו באור שמש. נשאלת השאלה אם כך, מדוע לא לקחת מקרן עם עוצמת ההארה הגבוהה ביותר? ככל שעוצמת ההארה גבוהה יותר, מחיר המקרן גבוה יותר. המקרנים ברשותנו מתחילים מ1400 אנסי לומנס עד 4000 אנסי למסכים גדולים ונתונים אילו צריך לציין לחברה בהשכרת מקרן.
  2. הבדל שני נוגע לאיכות התמונה, בהשכרת מקרן מקרנים, ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, איכות התמונה המוקרנת תהיה איכותית ונקייה יותר וזה אופייני למקרנים מסוג DLP. צפייה בסרט מתוך המקרן כאשר הרזולוציה גבוהה, תציג תמונה חיה וחדה יותר. השכרת מקרן עם רזולוציה גבוהה מתאים להקרנות של סרטים או תמונות. החיסרון בהשכרת מקרן זה הוא עוצמת הארה נמוכה מאחר ומקרנים אלה מותאמים לצפייה בקולנוע ביתי ובתנאי חושך. אנו ממליצים לשכור מקרן עם רזולוציה גבוהה מסוג LCD כאשר הנכם מעוניינים לצפות בסרטים או מצגות בתנאי חשיכה חלקית.
  3. בהשכרת מקרן, כאשר מציגים מצגות או סרטים על מסכים גדולים כמו 3/4 מטר חייבים מפעיל מנוסה המגיע עם חיווט מורחב הכולל כבלים של וידאו ו כבלי אודיו ארוכים מספיק כדי להגיע לעמדת ההפעלה וכבלי חיזוק המסכים לקרקע על מנת שיהיו יציבים ולא יזוזו ברוחות חזקות כמו כן בהשכרת מקרן יש לידע את המפעיל אם צריך מסכים עם הקרנה אחורית הזקוקים להעמדה שונה ובהתאם מקרנים חזקים.

תפעול המקרן

השכרת מקרן ומסך דרכנו, נתקלת בבעיה ?מוקד התמיכה והשירות שלנו עומד לרשותכם מ7 בבוקר עד 12 בלילה . אנו ממליצים לפני הפנייה אלינו לבצע מס’ בדיקות בסיסיות: בדיקת החיבורים ,האם הכבלים תקינים ומתאימים לסוג החיבור ויש לוודא כי בחרתם את המקור (SOURCE) המתאים לחיבור בו אתם משתמשים.

4-4_768x100000

עוד בנושא

דילוג לתוכן