יום הולדת 9

יום הולדת לגיל 9

לחץ למעבר ליום הולדת מהסרטים

מסיבות ימי הולדת לילדים היה ונשאר הדרך הטובה לשמח את הילד או הילדה שחפצים בחגיגת יום הולדתם. בדרך כלל ההורים מתכננים את המסיבה סמוך לתאריך יום ההולדת של הילד ויוצרים קשר עם מפעילים וליצנים שיכולים לשמח את הילדה והחברים לכיתה באירוע הקרב ובא.

בדרך כלל בגיל הקטן ההורים במיוחד האימא יוצרים קשר עם ליצן או ליצנית עלפי המלצות של הורים אחרים או על פי שיטוט באינטרנט ואוספים מידע נרחב והמלצות על מפעילי יום הולדת שקיימים בפורטלים רבים כמו פורטל קרמל או פורטל מסיבונת. אתרים אילו מרכזים בתוכם תיאור וטלפונים של הרבה מפעילים ומרוכזים לפי גיל החוגג כיתת החוגגים אזור גאוגרפי בארץ ושעות ההפעלה וקטגוריות נוספות המאפשרים לבחירה מדויקת  וחכמה של מפעיל או מפעילה על פי תמונות וסרטונים והמלצות על הפעילות המוצעת ובוחרים את הליצנית וסוגרים איתה תאריך לחגיגת המסיבה ואת המחיר הנגבה, ומה שלרוב משפיע על בחירת המפעיל זה גיל החוגגים. עד גיל שבע רצוי לבחור מפעילה היודעת איך לשמח ולרתק את הילדים בעזרת מתקנים מתאימים או מוסיקה קצבית עם שירי ילדים.

רעיונות ליום הולדת 9 בבית

אולם בגיל 9 צריך לשים לב איזה סוג הפעלה מתאימה לילדים. בגיל תשע לא כל פעילות או חגיגה תתאים כמו לדוגמא ליצן או ליטוף חיות או קריאת סיפור כבר לא יתפוס את הילדים הבוגרים יותר אלא פעילות ייחודית הכוללת בתוכה הפעלה, תחרויות היתוליות ,קסמים חדשים ואף הקרנת סרט חדשני תלת ממד עם משקפיים בשילוב קריוקי על המסך הגדול עם מיקרופונים וריקודים משותפים. כל זה מומלץ ביותר לילדים ויגרום אושר גדול לילד או ילדת יום ההולדת החוגגים גיל 9 וזאת כיוון שסרט הרפתקאות מרתק עם משקפי תלת ממד המשלב בתוכו חוויה קולית ואפקטים מיוחדים של צפייה ברכבות הרים, חלליות בחלל ואפקטים רבים המרתקים את הכיתה ונחשב להנאה מיוחדת לילדים בוגרים שכבר ראו לא מעט סרטים בחייהם וביחד עם פופקורן טעים ופריך וטרופית, יוצרים חוויה והנאה צרופה ומאושרת גם לכיתה וגם לילד או ילדת יום ההולדת החוגגים באור ושמחה.

יום הולדת 9

עוד בנושא

השכרת מקרן
השכרת מקרן

מה תורמת השכרת מקרן ומסך לאירוע? בין אם מדובר באירועים עסקיים או משפחתיים, כדי להפיק אותם היטב – יש לפעול

קרא עוד »

יום הולדת 9 מהסרטים

מחפשים הפעלה ייחודית עבור יום הולדת לגיל 9? יש לנו בדיוק את הרעיון לו אתם זקוקים! M.R.T Party נותנת מענה בתחום הפעלות ימי ההולדת ויש ביכולתנו לספק לכם חוויה שלא תשכחו. בחברתנו תוכלו לשכור מקרן ומסך המאפשרים הקרנה פרטית של סרטים איכותיים אצלכם בבית. רוצים לדמות לילדים חוויית קולנוע אמיתית? אנחנו נהיה שם עבורכם! אז הכנתם כבר את הפופקורן?

לחגוג יום הולדת גיל 9 כראוי

על מנת לחגוג יום הולדת בצורה מיוחדת ושונה לעיתים כל מה שנדרש הוא רק מקרן ומסך. מחפשים מהיכן ניתן לשכור? M.R.T Party הינה בדיוק החברה שתוכל לתת מענה עבור צורך זה. אנו עוסקים בהשכרת ציוד לאירועים כבר שנים רבות, הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם לאורך כל האירוע החל מבחירת המקרן והמסך הרלוונטיים עבורכם ועד שלב ההרכבה ולאחר מכן הפירוק. אנו נטפל בכל הצד הטכני של האירוע מה שיאפשר לכם להנות בראש שקט.

איך חוגגים יום הולדת לגיל 9?

הורים רבים משקיעים מחשבה רבה לפני חגיגות יום ההולדת של ילדיהם. בנוסף למחשבה רבים משקיעים גם זמן רב וכסף לא מועט על מנת ליצור לילדיהם את חוויית יום ההולדת הטובה ביותר. רבים מהם לא יודעים שהפתרון הטוב ביותר נמצא ממש מתחת לאף שלהם ופעמים רבות הוא אפילו אינו דורש כסף רב. לפניכם מספר רעיונות לאטרקציות לימי הולדת:

  • קריוקי - אין ספק שישראלים בכל גיל אוהבים קריוקי, בין אם מדובר בילדים ובין אם מדובר במבוגרים כאשר המיקרופון יוצא החגיגה מתחילה. זוהי בדיוק הסיבה שקריוקי הינו אחת מהדרכים היצירתיות וייחודיות ביותר לחגוג עבור ילדיכם בדרך בה גם אתם תמצאו הנאה.
  • הקרנה פרטית - אם יש משהו שמלווה אותנו במשך שנים רבות החל מגיל הילדות זהו הקולנוע. כילדים הלכנו לצפות בסרטים יחד עם ההורים שלנו וכמבוגרים אנו זוכרים את המפגשים החברתיים שכללו סרט, פופקורן ושתייה. יום הולדת אשר מדמה הקרנה פרטית בקולנוע הינו רעיון אשר ילהיב כל ילד ומבוגר באשר הוא.

איך חוגגים יום הולדת 9?

מסיבות ימי הולדת לילדים היה ונשאר הדרך הטובה לשמח את הילד או הילדה שחפצים בחגיגת יום הולדתם. בדרך כלל ההורים מתכננים את המסיבה סמוך לתאריך יום ההולדת של הילד ויוצרים קשר עם מפעילים וליצנים שיכולים לשמח את הילדה והחברים לכיתה באירוע הקרב ובא. בדרך כלל בגיל הקטן ההורים במיוחד האמא יוצרים קשר עם ליצן או ליצנית עלפי המלצות של הורים אחרים או על פי שיטוט באינטרנט ואוספים מידע נרחב והמלצות על מפעילי יום הולדת שקיימים בפורטלים רבים כמו פורטל קרמל או פורטל מסיבונת .אתרים אילו מרכזים בתוכם תיאור וטלפונים של הרבה מפעילים ומרוכזים לפי גיל החוגג כיתת החוגגים אזור גאוגרפי בארץ ושעות ההפעלה  וקטגוריות נוספות המאפשרים לבחירה מדויקת  וחכמה של מפעיל או מפעילה על פי תמונות וסרטונים והמלצות על הפעילות המוצעת ובוחרים את הליצנית וסוגרים איתה תאריך לחגיגת המסיבה ואת המחיר הנגבה, מה שלרוב משפיע על בחירת המפעיל זה גיל החוגגים. עד גיל שבע רצוי לבחור מפעילה היודעת איך לשמח ולרתק את הילדים בעזרת מתקנים מתאימים או מוסיקה קצבית עם שירי ילדים.

יום הולדת לגיל 9 - חשוב לדעת

אולם בגיל 9 צריך לשים לב איזה סוג הפעלה מתאימה לילדים. בגיל תשע לא כל פעילות או חגיגה תתאים כמו לדוגמא ליצן או ליטוף חיות או קריאת סיפור כבר לא יתפוס את הילדים הבוגרים יותר אלא פעילות יחודית הכוללת בתוכה הפעלה ,תחרויות היתוליות ,קסמים חדשים ואף הקרנת סרט חדשני  תלת מימד עם משקפיים בשילוב קריוקי על המסך הגדול  עם מיקרופונים וריקודים משותפים. כל זה מומלץ ביותר לילדים ויגרום אושר גדול לילד או ילדת יום ההולדת החוגגים גיל 9 וזאת כיוון שסרט הרפתקאות מרתק עם משקפי תלת מימד המשלב בתוכו חוויה קולית ואפקטים מיוחדים של צפייה ברכבות הרים ,חלליות בחלל ואפקטים רבים המרתקים את הכיתה  נחשב להנאה מיוחדת לילדים בוגרים שכבר ראו לא מעט סרטים בחייהם וביחד עם פופקורן טעים ופריך וטרופית יוצרים חוויה והנאה צרופה ומאושרת גם לכיתה וגם לילד או ילדת יום ההולדת החוגגים באור ושמחה .

הפעלות יום הולדת לגיל 9

יום הולדת יש רק פעם בשנה, זהו יום חשוב ומיוחד, היום שבו נולדנו.

כולם חוגגים יומולדת, אין מי שלא חוגג, חגיגה צנועה או אירוע של ממש יום הולדת זה תמיד כיף.

יום הולדת לילדים זאת בכלל שמחה ענקית. כל ילד מתלהב מיום ההולדת שלו כל פעם מחדש, ההתרגשות והציפייה למתנות של החברים הופך את האירוע לאולטימטיבי לילדים.

היום החגיגות לילדים מושקעות ורציניות. כל יום הולדת לילד היא הפקה של ממש. כיום ניתן לשלב מקרנים ומצגות ליום הולדת לגיל 9 מה שהופך כל יום הולדת ייחודי ויחיד במינו.

חברת M.R.T מתמחה בכל מה שקשור במקרנים ומצגות שתהפוך כל אירוע שלכם לאירוע מושלם שכולם ידברו עליו.

יום הולדת לגיל 9 – יום מיוחד עם אירוע מיוחד ויחיד במינו

אנחנו כהורים רוצים לשמח את הילדים שלנו ונרצה שהם תמיד יהיו שמחים ומאושרים.

מה יותר טוב מאשר לשמח ילד ביום הולדתו?

אנחנו כהורים נדאג שיום ההולדת יהיה הכי שמח למען הילדים שלנו, נזמין הפעלות, ננפח בלונים, נקרין סרטונים משמחים של חווית, הכל כדי שכולם ייהנו.

היום ניתן לשלב בימי ההולדת הקרנות של סרטי תלת ממד והכנת מצגות וסרטונים שיהפכו את האירוע לאישי מרגש וייחודי.

הפעלת יום הולדת לגיל 9 בלתי נשכחת

חברת M.R.T מתמחה בכל מה שקשור למקרנים ומצגות. מה חברת M.R.T  מציעה ?  שירותי השכרת ציוד לאירועים הכנת מצגות + מצגות תלת ממד הפעלות לימי הולדת – הקרנת סרטים ועוד. אנחנו בחרת M.R.T עושים הכל במקצוענות ומתוך אהבה למקצוע, אנחנו מתמחים בכל מה שקשור למקרנים מסכים ומצגות ואתנו כל אירוע יהפוך להכי מיוחד והכי מושלם.

השירות שלנו לא מתפשר והצוות שלנו הוא מקצועי והטוב ביותר בארץ, אנחנו נדאג להפוך את אירוע יום ההולדת לאירוע בלתי נשכח עם הפעלות ברמה הכי גבוהה ומיוחדת. אצלנו ניתן להקרין סרטים בתלת מימד.

בנוסף אנחנו מתמחים בהכנת מצגות בהתאמה אישית ללקוח הכל לפי בקשתו. בחברתנו ניתן לשכור מקרנים מכל הסוגים ומסכים ברמה הכי גבוהה שיש היום בשוק, זאת כדי להפוך את אירוע יום ההולדת שלכם למושלם.

שאלות נפוצות

בוודאי ,הסרט המדובב הינו סרט הרפתקאות עם אקשן ומותאם לגיל זה.

ניתן להזמין עד 35 ילדים ומעבר לזה יש עלות נוספת.

ישנה אפשרות לחגוג לשתי בנות מאותה כיתה יהיה לכך תוספת קטנה עקב הכנת מצגת נוספת לילדה השנייה.

דילוג לתוכן